Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért ilyen az anyám?

Miért ilyen az anyám?

Figyelt kérdés

Itt a nyár, és nem enged el sehova! Alig van pár barátom, mert nem mehetek sehova, és nem tudok barátkozni. Ő persze alig van itthon, mert eljár mindenfelé! Aztán meg ordibál velem, hogy miért ülök egész nap a gép előtt. De könyörgöm! Mit csinálhatnék, ha nem mehetek el sehova?!

Miért ilyen?! Miért nem enged el sehova?


2010. jún. 24. 10:28
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
100%

Lehet, hogy azt hiszi, a hugaid azert ilyenek, mert tul engedekeny volt veluk, es nem akar teged is "elrontani". Megprobalhatnad nyugodtan elmagyarazni neki, hogy attol, hogy elmesz fagyizni semmi nem fog valtozni, maximum te leszel jobbkedvubb.

De ha mar nem mehetsz sehova, akkor mondjuk fozhetnel, hogy legyen kaja, mire hazaer, vagy suthetnel sutit pl:) Biztos jol esne neki

2010. jún. 24. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
100%

Pl. együtt is elmehetnétek fagyizni, és közben NYUGODTAN megkérdezhetnéd, hogy miért fog téged ilyen szigorúan. Ha üvöltözve kérdezel, üvöltözve kapod a választ.

Ha nem a haverok hiányoznak, akkor otthon is eltöltheted az idődet, pl. tanulj sütni, főzni, amivel be is bizonyíthatnád, hogy nem csak a gép előtt ülsz egész nap.

2010. jún. 25. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim válasza:
100%

Figyelj!

Nekem is ilyen az anyám és én is totálisan ki vagyok tőle... De próbáld meg azt amikor veszekedtek,hogy megkérdezed tőle,hogy: Anya, elfelejtetted, hogy te is voltál gyerek? Ez nekem bejött és azóta el szokott engedni, de ez hogy ordibál azzal én se tudok mit kezdeni. Neki minden mondata ordibálás és már olyan is volt hogy megkérdeztem tőle hogy mi a bajod és erre azt mondja hogy te(én vagyok a baja)és még ezek után elvárja hogy tiszteljem. És igen. Hogy szeressem az akitől nem kapok elég szeretet. És azt hiszik hogyha vesznek valamit azzal meg van oldva a dolog...... Kikészítenek....

2010. jún. 28. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:

Várj, hadd találjam ki (nem olvastam sem a kommentjeidet, sem a kifejtést): nem enged el sehová, nem lehet barátod, nem mehetsz diszkóba.

Naponta vagy ötven ilyen kérdést írnak ki... Szemezgess!

2010. jún. 28. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:

Bocsi, de egyáltalán megkérdezted tőle, hogy elenged-e?

Milyen lett a bizonyítványod? (az is lehet 1 ok)

Az felől pedig biztos vagyok, hogy szeret téged, ha nem szeretne, elhanyagolna, reggel adna egy kulcsot a nyakadba, majd közölné, hogy majd vacsira gyere haza..

2010. jún. 28. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
Nem értem ezeket az anyákat,az én lányom 13 éves és pont az a bajom hogy hiába zavarnám inkább otthon ül.Ilyenkor a panelben,hihetetlen hogy lehet bezárkózni.Ö nem is akar barátkozni ami ugyancsak zavar.Kell némi szabadság,le kell vele ülni beszélni és mindig legyél őszinte.Bizonyítsd be ha 3 órát beszéltek meg akkor 2,59-kor otthon vagy mert lehet az is hogy eljátszottad a bizalmat.nem?
2010. jún. 28. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 A kérdező kommentje:

ma 16:08

nem is egyszer kérdeztem meg, hogy miért nem engedi... a válasza: CSAK

a bizonyítványomban lett 4 db hármas, de nem akadt ki...az nem lehet a probléma, mert nem csak most, hanem SOHA NEM ENGED EL SEHOVA!!! Ne csak most nyáron... ÉS nem tudom miért ilyen velem :'(

2010. jún. 28. 22:41
 18/19 A kérdező kommentje:

ma 16:01

Diszkóba nem is akarok menni, nem vagyok az olyan fajta!

De néha azért jó lenne, ha elmehetnék bulizni, vagy valahova!!

15 vagyok! Elrontja a nyaramat, elveszi a kamaszkoromat!!

2010. jún. 28. 22:43
 19/19 A kérdező kommentje:
Most megint elment bulizni...én meg rohadjak meg itt.... :S
2010. júl. 2. 20:29
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!