Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért ilyen az anyám?

Miért ilyen az anyám?

Figyelt kérdés

Itt a nyár, és nem enged el sehova! Alig van pár barátom, mert nem mehetek sehova, és nem tudok barátkozni. Ő persze alig van itthon, mert eljár mindenfelé! Aztán meg ordibál velem, hogy miért ülök egész nap a gép előtt. De könyörgöm! Mit csinálhatnék, ha nem mehetek el sehova?!

Miért ilyen?! Miért nem enged el sehova?


2010. jún. 24. 10:28
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
78%
Hány éves vagy? Ez is fontos tényező lehet.
2010. jún. 24. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
100%

Takaríthatsz,befőzhetsz,olvashatsz.Mondjuk.

Bebízonyíthatod,hogy tényleg vagy akkora,hogy elengedjen.

2010. jún. 24. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 A kérdező kommentje:

igen, bocsi, azt kihagytam

15/L

2010. jún. 24. 10:48
 4/19 A kérdező kommentje:
mindig én takarítok! a húgaim nem csinálnak semmit...ők persze elmehetnek moziba a barátaikkal, de én nem!
2010. jún. 24. 10:49
 5/19 anonim ***** válasza:
100%
Talán mert tőled többet várnak el, több felelősséget, felnőttséget. Velem is aránytalanul szigorúbbak voltak a szüleim, mint a testvéreimmel szemben, de ma már tudom, hogy miért és hálás vagyok nekik. Sose jutok el eddig, ha lazán kezelnek.
2010. jún. 24. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 A kérdező kommentje:

Persze...

Mindenért velem kezd el ordibálni, még olyanokat is rám fog, amihez semmi közöm! Folyton csak káromkodik velem! Aztán meg csodálkozik, hogy én is ilyen vagyok néha! De, ha egyszer attól az embertől nem kapok szeretet akitől a legfontosabb lenne, akkor mit csináljak??

2010. jún. 24. 10:54
 7/19 anonim ***** válasza:
63%

Nagyon sok ember nem kapott szeretetet,mégse vált olyanná,amire mutogat,hogy milyen szörnyű.

Azért gondold át miért is kezdődtek a kiabálások...


A hugaid gondolom némileg tisztelettudóbbak,nagyobb az önuralmuk-tehát képessek reálisan gondolkodni-így helyesen cselekedni.

Belőled ezek hiányoznak,amíg nem tanulod meg,jobb ha nem bóklászol a nagyvilágban.Kihasználnának,átvernének,csak pórul járnál...

2010. jún. 24. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
50%
lehet h. az anyukád egy szivola. játszd le neki visszafele azt a dalt amit dúdolgatni szokott :D
2010. jún. 24. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
100%
Azért egy 15 éves lányt már igazán el lehetne engedni a barátnőivel mondjuk fagyizni vagy moziba...sajnos nem tudok tanácsot adni, hogyan oldhatnád meg ezt, de talán azzal az indokkal elengednének, hogy a hugaid, akik fiatalabbak, miért mehetnek, és te, aki idősebb vagy, és mennyit segítesz, te miért nem? Kérj rá indokot és értelmes magyarázatot. Ha annyit mond, hogy csak, az nem magyarázat. Engem elengedtek már ilyen idős koromtól barátaimmal, de annyira sokszor nem kellett engedélyt kérnem, mert nem voltam annyira eljárós. Később se. Most 20 éves vagyok, fél éve a párommal lakom, 2 napja volt egy oltári nagy balhé itthon, mert nem akarok hazaköltözni, és anyám ezt nem érti meg. De szerintem már felfogta, hogy nekem itt jobb, és nem szólhat bele már semmibe, mert felnőtt vagyok. Neked ez még odébb van, addig még mindenki változni fog, de próbálj meg tényekkel előállni. És akkor hátha megenyhül. :) Sok sikert!
2010. jún. 24. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 A kérdező kommentje:

ma 11:03

Épp ellenkezőleg! Ők azok akik mindig visszaszólnak, hazudoznak! Egyáltalán nem tisztelettudóak! Épp, hogy Ők azok akik magasról tojnak le mindent, és nem csinálnak semmit!

Utolsó! Köszi a tippet, de nem hinném, hogy elengedne, akárhogy is kérem :(

2010. jún. 24. 12:46
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!