Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Az anyám tönkre akar tenni?

Az anyám tönkre akar tenni?

Figyelt kérdés

Mindig azt hajtogatja hogy idén érettségi szedjem össze magam,és az a helyzet hogy lett barátnőm "pont rosszkor"én örülök neki mert már rég volt,erre jön a f@asz szövegelésével hogy nem lehet egyszerre két helyre koncentrálni,úgyhogy vagy tanulás vagy semmi,rohadtul nem érdekli hogy boldog szeretnék lenni,csak az h legyen belőlem valaki.

Pedig az én részemről,tanulás és a barátnőm összehozható lenne.

Most mit tegyek,nem hajlandó velem egyességre jutni,én meg bármit megteszek a barátnőmért.

20/F


2011. nov. 13. 10:16
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
52%

> Pedig az én részemről,tanulás és a barátnőm összehozható lenne.

Ezesetben sz*rd le anyádat. Ha nagyon óbégat néha küldd el a g*cibe, előbb-utóbb csak megunja...

2011. nov. 13. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
43%
Mivel 20 évesen érettségizel megérthető anyukád aggodalma, 18 évesen szokás általában ezt.
2011. nov. 13. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

Köss vele fogadást.


Bizonyítsd be, hogy barátnő+jó érettségi működő képes.

Ha bebukod, akkor engedsz neki.


Ennyi.

2011. nov. 13. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
20 évesen teljesen normális az érettségi
2011. nov. 13. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim válasza:
65%
figyu tényleg szard le ha te úgy érzed összehozható csináld meg és mutasd meg neki te meg tudod csinálni.
2011. nov. 13. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
55%

20 évesen érettségizel? Nem lehetsz valami penge! :D

Abban igaza van anyádnak h ha valamit hanyagolni kell mert nem fér az időbe, akkor az az érettségi kell h legyen! Ma az már olyan alap ami semmire sem elég, de anélkül eláshatod magad!


A legtöbb okj-s sz@r kamu foglalkozáshoz is kell érettségi, mint pl bolti eladó! Namost ahhoz h kimérj 20 dkg sajtot csak értelmesnek kell lenned de érettségi miért kéne? Sajnos kell, mert előírták!


A csajt pedig becsüld meg! Meg fogja érteni h az időd jó részében tanulnod kell!


Anyáddal szembe szállhatsz már 20 évesen talán! De a kompromisszum alap! Mondj neki olyan megoldást amiben benne van a csaj, de ő is megnyugszik! Pl ha csak hétvégén mész el vele valahová, és csak 2 naponta megy át 3-4 órákra az szerintem tartható!

Bár az is igaz h egy szerelmes minden gondolata a csaj körül forog. Bár megoldás lehet az együtt tanulás is, ha csak a csaj nem 15 környéke. :)

2011. nov. 13. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim válasza:
100%
egyik ismerősöm is 20 évesen érettségizet, de ő azért mert közép előtt szakmát tett le (gondolom nem volt rá feltétel az érettségi)
2011. nov. 13. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Most nem az érettségi a lényeg,hogy mikor hogy,hanem anyám és az h "kis liba elcsavarta a fejem" meg a többi gyökérsége amikor még csak nem is ismeri.
2011. nov. 13. 11:18
 9/12 anonim válasza:

Velem is ugyenez a helyzet nem tudom hogy mit tegyek csak én lány vagyok és az apám b@lfaszosodik

h majd ha lettette az összes iskolát (főiskola is) ha lettetem valamit az asztalra majd akkor lehet barátom...

beteg...

ha van megoldásod erre a problémára kérlek szépen írd meg privátban....

Jah meg még annyi h más családtagok is megjegyezték mi a F@sznak akar belölem apácát nevelni...

2011. nov. 14. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim válasza:
mondjuk az is igaz hogy nekem is elsőre nagyon megakad a szemem a húszéves érettségidre.18 -19 évesen szokás.
2011. nov. 14. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!