Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit kezdjek magammal? Tönkre...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit kezdjek magammal? Tönkre fogom tenni?

Figyelt kérdés

Beteges önértékelési problémáim vannak, legalábbis legjobb barátnőim szerint.Tény és való, nem találok a testemben kívülről semmi szépet, folyamatosan fogyózom, de igazam is van szerintem, mert 170 cm-hez 165 centi vagyok.Utálom hogy nagyok a melleim 80 C, és egyszerűen utálok magamban mindent.Ezért is nem értem,hogy a barátom miért jött össze velem.És emiatt már "összekaptunk", hogy legyen nagyobb az önbizalmam meg ilyenek, de egyszerűen nem megy.És nem tudom mit tegyek, mert újra-és újra össze fogunk kapni emiatt...Adjatok tanácsot, nagyon szeretem őt, nem akarom elveszíteni!

L15


2010. ápr. 20. 14:19
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Ez a tini korszak egyik fontos része. Próbáld meg a dolgokban a pozitívumokat keresni,pl: örülj,hogy nagy melled van,mert,ha kicsi lenne,akkor meg az lenne a baj,hogy deszka vagy...
2010. ápr. 20. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Egy nőies nő vagy!Kívül ,belül!:)
2010. ápr. 20. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

az miaz hogy "170cm-hez 165centi vagyok"

ezt nemvégom


amugymeg a kisbarátod nem jött volna veled össze ha nem találna benned semmi szépet lehet hogy itt ott kificcen egy kis hurka de hidd el inkább az mint a csontkollekciók szerintem a kanod is így gondolja

2010. ápr. 20. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Bocs, még átcsúszott a gondolatmenetem, 170 cm és 65 kg vagyok:s
2010. ápr. 20. 14:30
 5/9 anonim ***** válasza:
egy jó csaj vagy,nem tudom mi bajod lehet magaddal
2010. ápr. 20. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
a 80C nem nagy mell.....
2010. ápr. 20. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
170centi 65kg még egész jó.... persze ha mindenhol van rajtad nemcsak egy helyen.... De az nembaj ha van mit fogni :)
2010. ápr. 20. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Szia!

Ezzel minden tini így szokott lenni.

Próbálj önbizalmat gyűjteni,hidd el sok lány örülne ha ugy nézne ki mint Te.

Ne veszekedj a barátoddal emiatt,Ő így szeret ahogy vagy,és ez nagyon jó :)

2010. ápr. 20. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Tegnap szakított velem, de azért köszönöm a tippeket, talán a következőnél-ha lesz- beválnak!
2010. ápr. 21. 13:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!