Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit kezdjek magammal? Totál...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit kezdjek magammal? Totál elveszettnek érzek mindent.

Figyelt kérdés
Itt vagyok 20 éves srácként és totál elkeseredve, eddigi párkapcsolataim során folyamatosan csak kihasználtak, pofára ejtettek, mindegyik úgy végződött h más jobban kellett neki mint én... mindegyik megcsalt... a végén mindegyik "csak barátnak" akart, már én éreztem magam kellemetlenül előtte... amikor meg kérdezem h miért jó hogy ezt csinálják velem akkor a válasz: "mert az arcodra van írva"... Szinte hihetetlen de ennyi csalódás után már nem hiszem el hogy valaha is képes lesz valaki őszintén szeretni... és ennél elkeserítőbb érzés nincs és nagyon szenvedek emiatt és félek...
2009. nov. 30. 12:10
 1/10 anonim ***** válasza:
75%

A párom ugyanígy volt vele,mint te.Ő most 26 éves,túl van rengeteg csalódáson.Annyira utálom az összes csajt,aki ezt tette vele,mert gyakorlatilag nekem kellett visszaadni az önbecsülését és talán mostanra sikerült bebizonyítani neki,hogy nem, én teljesen más vagyok,mint az eddigi lányok.Nagyon aranyos és szerethető ember és akkora páncélt "növesztett" magára pont a sok hülye lotyó miatt,hogy néha úgy éreztem feladom,nem tudok hozzá közel kerülni érzelmileg,mert nem engedi,fél,hogy becsapom.1 év kellett hozzá,hogy úgy érezzem teljes mértékben bízik bennem és már képes kimutatni,hogy szeret.

Ezt csak azért írom le,hogy te ne tegyél ilyet!!!Nem minden lány ilyen és aki tényleg szeretni fog,ő megérdemli,hogy ki is mutasd felé és a sok csalódás miatt nem építs kőfalat,amit majd neki kell lebontani.Bízz benne,hogy van ilyen lány és tudom,hogy találni is fogsz ilyet! :)

2009. nov. 30. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

"mert az arcodra van írva"

Egész véletlenül nem vagy korrekt, becsületes, romantikus srác aki normális kapcsolatra vágyik és nem fekszik neki ez a "szingli vagyok, csak játszok mindenkivel" életmód? Ha igen akkor üdv a klubban. Engem is csak szivatnak. Hiába mondják a lányok, h érzékeny, kedves stb... pasira vágynak, lehet hogy fejben ez van, de mégis a sok bunkó köcsöggel kezdenek... Tisztelet a kivételnek persze, mert vannak sokan, csak nem találjuk őket. Vagy nem hiszik el, h ilyenek vagyunk, mert velük meg a sok bunkó pasi játszadozott el. Ez egy ilyen világ sajnos... De hidd el a nagy számok törvénye alapján előbb utóbb muszáj lesz összeakadnunk egy rendes lánnyal.:) Mármint fejenként eggyel.:D

2009. nov. 30. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Lehet, hogy rosszul választasz. Biztos hallottad már a férfi és az almafa példázatát. A nők az almák a fán, a legszebb almák (legértékesebb, nem feltétlenül a legszebb) egyre magasabban. A rohadt, a férges a fa alatt. Vannak, akik nem akarnak erőlködni és csak lehajolnak a rohadtért. Aki minőséget akar nyújtózkodnia kell. A minőség nem fog a kezedbe hullani, dolgozni kell érte.

A valóságra visszatérve. Nézz körbe magad körül, akit eddig nem is vettél számításba. Figyeld meg, ott találod meg a párod. 20 évesen pedig még ne veszítsd el a hitet!


Coyote 25F

2009. nov. 30. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

"ha nem osztod be az idődet úgy, ahogy neked jó, majd beosztják mások úgy, ahogy nekik jó"


vedd kézbe az irányítást hallod, senki nem fog helyetted élni.

szerinted kinek a hibája, ha kihasználnak?


elárulom: a tiéd.


szedd össze magad, és hagyd abba mások hibáztatását. ha csak egyvalaki kúrt volna át, aszondom, szemét volt, de hogy mindenki kiszúr veled, az tuti a te hibád.


nem hiszed, hogy valaki őszintén fog szeretni? miért, te őszintén szereted magad? nem? ha te sem, akkor mások miért szeretnének? hogyan várhatod másoktól azt, amit te magad sem vagy képes magadnak megadni?


megcsaltak? és akkor mi van. effektív ettől mi lett neked rosszabb? csalódtál? nocsak.

gondolhatod a kockáról, hogy gömb, és csalódhatsz benne, hogy nem gurul, de az nem a kocka hibája.

2009. nov. 30. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Első válaszolónak: nagyon köszi h ezt megosztottad velem, és nagyon szerencsés a srác akit szeretsz, örülök h megtaláltad... én is egy olyan lányt keresek aki így gondolkodik mint Te és ennyire kitartó. És én nem akarok magam köré falat építeni, de elég szomorú hogy már akaratlanul is de nem tudok megbízni senkiben... mert hát én is ember vagyok és ugyanúgy tudok érezni mint bárki más csak ezt általában leszarják és jön a klasszikus "annyi rendes lány van még, biztos találsz másikat" szöveg amitől falra mászok...
2009. nov. 30. 13:07
 6/10 anonim ***** válasza:
Jaj most várod a vigasztalásokat. Ők meg vigasztalnak hátha adsz nekik pontot. Engem is lehetne vigasztalni. én 24 vagyok és soha nem lesz se barátnőm se munkám semmi. Egy nagy szar az élet.
2009. nov. 30. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
13:05-ös. Te nagyon elfogult vagy. De egyébként azzal a válaszolóval értek egyet, aki azt írta, hogy manapság nem kellenek az olyan pasik a lányoknak, akik tisztességesek, becsületesek, rendesek, megértőek, romantikusak, és akik igazából szeretnek. Ilyenekre NINCS szükségük. Ők nem akarnak hosszú távra tervezni, csak pár hétre hónapra, hogy aztán jól kidobhassák a pasijukat, és a noteszükbe húzhassanak még egy strigulát. Sajnos manapság a lányok többsége ILYEN!. Meg kell találni az értékesebb 5%-ot (ami elég nehéz), Ők nem fognak kihasználni. Persze az ilyen kis kihasználós rib*ncok a végén úgyis pórul járnak, hiszen majd nem kellenek senkinek. De az még odébb van, és addig nyugodtan szivatgatnak...
2009. nov. 30. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

13:46 Veled mi van ember??

Nem kéne, így állnod a dolgokhoz, elég rossz élet felfogásod van. Neked nem bosszankodnod kéne, hanem mondjuk elmenni egy pszichológushoz, aki segít a lelki problémáidon. Ezek után, menj keress munkát és barátnőt. Semmi nem lehetetlen, ezt jegyezd meg!

2009. nov. 30. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Persze nagyon okos vagy. Mikor senki nem áll velem szóba és sehova nem vesznek fel. A pszihológus meg aztán nagyon segít. Ül a székben és kérdezget. neki az csak munka. Ha nem kapna érte pénzt őt se érdekelné mi van velem.
2009. nov. 30. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

13:50 - amit csinálsz, azt úgy hívják, hárítás. persze, a nők a hibásak, mert nincs szükségük tisztességes pasikra. :D


mégis mit vársz egy olyan világtól, amihez így állsz hozzá? mire számítasz, hova jutsz el úgy, hogy előre eldöntöd, a nőknek nincs rád szüksége?


de most komolyan, ki a szomorú lóf.szt érdekel, szüksége van-e rád a nőnek? azt majd eldönti ő. a te dolgod az, hogy ha megtetszik valaki, tudasd vele anélkül, hogy megaláznád magad.


az meg, hogy a posztoló már nem tud megbízni senkiben...miért is kéne? pedig a bizalomnál nincs kényelmesebb dolog. persze választhatod a félelmet is.


féld végig az életed, az a fasza. :D

2009. nov. 30. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!