Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit kezdjek magammal, ha a (? )

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit kezdjek magammal, ha a (? )

Figyelt kérdés

lány, akit szerettem, összejött mással...

lány, akit szerettem, leszar, utál, idegesítem már...

lány, akit szerettem, még szóba sem akar állni velem..

lány, akit szerettem, igazából még szeretem...

lány, akit szerettem, becsapja magát, hogy "á mi sosem voltunk ám el jól, á igazából "csak" elviseltelek, á veled nem tudok semmiről beszélni, á sosem tudtunk"

próbáltam:

a. szerelmet vallani, szenvedélyesen, bókok között, történetbe iktatva, határozottan, lényegretörően.

b. barátkozni vele, érdeklődni felőle, barátként, haverkodni.

c. elcsípni utcán.

d. voltam néha higgadt, voltam keményebb, van, mikor felé sem néztem pár napig...

semmi sem működik, mindennek ellenáll.

és most nem egy olyan ügyről van szó, hogy ez mindig ilyen "elkeseredett" küzdelem volt, régebben mindig ő keresett. most már semmi nincs. én már nem bírom ezt! azzal az energiával, fortélyokkal, amivel most őt próbáltam visszacsábítani, vagy 3-4 másik lányt sikerült volna jó esetben, rossz esetben 1-2 lányt minimum. de direkt nem figyel, direkt elfordul, direkt befogja a fülét. hát mit tehetnék még? mit? hogy?


2010. jan. 31. 16:26
1 2
 1/11 anonim válasza:
szerintem felejtsd el :/
2010. jan. 31. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Szerintem feleljtsd el... sajnálom, hogy ezt kell mondanom de ez a legjobb megoldás... vagy tudja hogy szenvedsz és direkt élvezi,ebben az esetben nagyon felesleges bármit is tenned, vagy már teljesen máshogy viszonyul hozzád... az ember változik... nos ebben az esetben is felesleges bármit tenned...
2010. jan. 31. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

na haver fogd szépen magad menj el délutánonként kondiba...

1.jót tesz a testednek

2.levezeted a feszültséget

3.addig se rá gondolsz

4. szard le a csajt majd megtudja mit vesztett de addigra már késő lesz...

2010. jan. 31. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Ez a kondis dolog jó ötlet, látod, ezt is abbahagytam Miatta, mert inkább Vele foglalkoztam...
2010. jan. 31. 16:35
 5/11 anonim ***** válasza:

lehet, h most egy kisse bosszut akar allni azon, h eddig o kellett szaladjon utanad, s te le se szartad, s most hagyja h egy kicsit szenvedj :D jofej csajnak tunik :>

Szaladj meg utana egy kicsit, de vhogy ugy, h ne menj az agyara ::P s ha egy heten belul vmi valtozas van jo, ha nem, akkor hagyd a francba :)

2010. jan. 31. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Menj el a haverokkal iszogatni, meg dumálgassál csajokkal. De ne nyomulj! Hidd el, majd meglátod, hogy akad nála 100× külömb is!


F/20

2010. jan. 31. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

tudom hogy jó ötlet mert nekem is segített : )

sőt amikor egymás utáán 2csaj átbaszott olyan ideggel mentem be kondiba és akkora súllyokkal csináltam idegembe, hogy én is meglepődtem... hát én nem hagynám abba a kondít a csaj miatt mert úgy is suli után megyek mindig ő meg csak akkor ér haza suliból mire végzek tehát nekem úgy volt jó...

2010. jan. 31. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

neeem, nem sz*rtam őt le soha!!

bár tény, hogy nem foglalkoztam ennyit vele...

2010. jan. 31. 17:03
 9/11 A kérdező kommentje:
kieg: ha én nem keresnem, azt leshetném, hogy ő keressen... nem keresne soha többet...
2010. jan. 31. 18:39
 10/11 anonim ***** válasza:
na pont ezért szard le...
2010. jan. 31. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!