Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit kezdjek magammal, ha a (? )

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit kezdjek magammal, ha a (? )

Figyelt kérdés

lány, akit szerettem, összejött mással...

lány, akit szerettem, leszar, utál, idegesítem már...

lány, akit szerettem, még szóba sem akar állni velem..

lány, akit szerettem, igazából még szeretem...

lány, akit szerettem, becsapja magát, hogy "á mi sosem voltunk ám el jól, á igazából "csak" elviseltelek, á veled nem tudok semmiről beszélni, á sosem tudtunk"

próbáltam:

a. szerelmet vallani, szenvedélyesen, bókok között, történetbe iktatva, határozottan, lényegretörően.

b. barátkozni vele, érdeklődni felőle, barátként, haverkodni.

c. elcsípni utcán.

d. voltam néha higgadt, voltam keményebb, van, mikor felé sem néztem pár napig...

semmi sem működik, mindennek ellenáll.

és most nem egy olyan ügyről van szó, hogy ez mindig ilyen "elkeseredett" küzdelem volt, régebben mindig ő keresett. most már semmi nincs. én már nem bírom ezt! azzal az energiával, fortélyokkal, amivel most őt próbáltam visszacsábítani, vagy 3-4 másik lányt sikerült volna jó esetben, rossz esetben 1-2 lányt minimum. de direkt nem figyel, direkt elfordul, direkt befogja a fülét. hát mit tehetnék még? mit? hogy?


2010. jan. 31. 16:26
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

De eppen ez, hogy kellett volna foglalkozz vele. Legy figyelmes, nyisd ki az ajtot, vegyel neki neha egy csokit, egy viragot, hivd el korcsolyazni...egyszeruen udavolj neki, bokolj, szeretgesd egy kicsit, hogy jojjon vissza az onbizalma. Meglasd jo lesz. Jaj es legfontosabb: BESZELJ vele. Beszeljetek meg a problemakat szemelyesen szemtol szembe, s meglasd, hogy a dolgok jobban fognak ezentul mukodni ;)

(a le$%aros komment iroja vok)

2010. febr. 3. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!