Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit szólnál, ha a párod anyja...

Mit szólnál, ha a párod anyja neked szidná a fiát?

Figyelt kérdés

Ma véletlenül összefutottunk az utcán a párom anyjával. Épp egy ismerősömmel fagyiztunk. Az ismerősöm előtt elkezdte a párom szídni, hogy milyen egy lusta meg bunkó. Ha hazamegy nem is ül a szüleivel egy asztalhoz, inkább a szobájában eszik, vagy később. És hogy nem képes napközben elugrani a boltba egy karton ásványvízért.

(Persze, 8tól 5ig dolgozik, megértem hogy mikor d.u. 2kor hívja az anyja, nem jön el azért a m.helyéről hogy vegyen egy karton ásványvizet.) A lakásukkal szemben van egy Penny üzlet, a párom munkahelye pedig 300 méterre van a lakásuktól.

És azt sem érti, miért nem szereti a párom a húgát. (Mert a lány 23 éves, elvégezte a 8 általánost és azóta csak alkalmi munkákból él. Tanulni nem akar, sem dolgozni. A csaj barátjának a szülei tartják el őket. Meg tudom érteni, hogy szégyelli a húgát.) Nem akartam szólni az anyósjelöltnek, hogy fogja be a pofáját, így egy ideig hallgattam majd elköszöntem.

Az ismerősöm előtt is kellemetlen volt, meg amúgy is. Ti mit szólnátok?


2010. jún. 23. 18:38
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
Igen, szerintem is a felelősséget passzolja l magáról, meg elhatárolódik tőle, nehogy azt higgye bárki, hogy ő is olyan rossz, mint a fia.
2010. jún. 23. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
Az egy dolog, hogy az anyósjelöltnek igaza van -e, tegyük fel, hogy igen. Számomra viszont az a történet lényege, hogy a saját fiát szidja a barátnőjének. Ez szerintem nem fair a gyerekével szemben, ha valami baja van, beszélje meg vele. Ráadásul a barátnő kínosan érezheti emiatt magát, méghozzá joggal, hiszen ez a fiú az ő szerelme, rosszul esik neki, ha más szidja. Kedves kérdező, szerintem a lehető legjobban cselekedtél ebben a helyzetben, hogy nem reagáltál. Nem mentél bele a játszmába. Ha az anyósjelölt nem vette a lapot és legközelebb is próbálkozik nálad, kedvesen udvariasan közöld vele, hogy te nem szeretnél az ő nézeteltérésükben állást foglalni, beszéljék meg a problémákat egymással.
2010. jún. 23. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:

mit szoltam? közöltem,hogy az ő nevelése,neki kellett volna másképp nevelni,ne csodálkozzon,nálam mososgat,főzőcskézünk,rendetrak,bevásárol,otthon még egy poharat se rak el...(és nem illemből csinálja nálam,hanem mert én azzal kezdtem hogy nem rabszolga vagyok,ha hosszabbtávra tervez velem,akkor munkamegosztás van)

leendő anyos pislogott rendesen...

aztán összeköltöztünk,jött hozzánk,és mégjobban pislogott mikor látta,hogy tényleg nem egész nap gép előtt ül és várja a sültgalambot a kisfia (7-fél5ig dolgozik ő is,én meg nagyonváltozóan),és a vacsit párom főzte...

2010. jún. 24. 06:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 A kérdező kommentje:

Na igen a főzés az külön történet. Arról is panaszkodott, bár nem tegnap, hanem egy előző alkalommal.

Azért is ciki nekem ez az egész, mert nővérem boltban dolgozik, az anyja meg lejár és a bolt közepén kezdi szídni a páromat. Nővérem meg csak pislog, hogy neki ehhez mi köze.

2010. jún. 24. 09:14
 15/15 anonim ***** válasza:
:(
2010. aug. 31. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!