Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit szólnál, ha a párod anyja...

Mit szólnál, ha a párod anyja neked szidná a fiát?

Figyelt kérdés

Ma véletlenül összefutottunk az utcán a párom anyjával. Épp egy ismerősömmel fagyiztunk. Az ismerősöm előtt elkezdte a párom szídni, hogy milyen egy lusta meg bunkó. Ha hazamegy nem is ül a szüleivel egy asztalhoz, inkább a szobájában eszik, vagy később. És hogy nem képes napközben elugrani a boltba egy karton ásványvízért.

(Persze, 8tól 5ig dolgozik, megértem hogy mikor d.u. 2kor hívja az anyja, nem jön el azért a m.helyéről hogy vegyen egy karton ásványvizet.) A lakásukkal szemben van egy Penny üzlet, a párom munkahelye pedig 300 méterre van a lakásuktól.

És azt sem érti, miért nem szereti a párom a húgát. (Mert a lány 23 éves, elvégezte a 8 általánost és azóta csak alkalmi munkákból él. Tanulni nem akar, sem dolgozni. A csaj barátjának a szülei tartják el őket. Meg tudom érteni, hogy szégyelli a húgát.) Nem akartam szólni az anyósjelöltnek, hogy fogja be a pofáját, így egy ideig hallgattam majd elköszöntem.

Az ismerősöm előtt is kellemetlen volt, meg amúgy is. Ti mit szólnátok?


2010. jún. 23. 18:38
1 2
 1/15 szimpla ***** válasza:
100%
nem is tudom...nekem a barátom anyja csinált hasonlókat...mikor a barátom kiment, elkezdte szidni, hogy milyen lusta, bunkó meg stb. Pedig egyáltalán nem az. Otthon is minden megcsinál, amit kérnek tőle, de hát, biztos így akar lekoptatni az "anyós". Mondjuk a párod anyjától is nagy bunkóság volt..
2010. jún. 23. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 szimpla ***** válasza:
100%
ja, és az én barátom is dolgozik, és én ott tartok, hogy inkább nem megyek náluk, mert nem bírok ott lenni tudva, hogy ennyire gyűlöl az anyuja...Első voltam
2010. jún. 23. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
Párom dolgozik, hazamegy lefürdeni és jön hozzánk aludni. Tehát napi 1-2 órát van otthon. Minden hónapban letesz 30 E ft-t az asztalra. Az anyja mégis szidja, pedig szerintem nincs miért.
2010. jún. 23. 18:50
 4/15 elika ***** válasza:
100%
Párodnak és neked az lesz a legjobb, ha összetudtok majd költözni, és csak nagyünnepekkor látjátok a párod családját. Kilóg onnan, egyértelmű. Sajna a gyengék előszerettel szidják irigységből az erőseket. Az anya a lányára mérges, de a jóravaló fián tölti ki a keserűségét...
2010. jún. 23. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%

Nálunk anyum szid engem álladóan,pedig én is teszek le pénzt az asztalra,+megveszek egy két dolgot neki,és még ugye kér tőlem pár ezreket,amit sohasem ad meg.És mindent megcsinálok otthon,de semmi sem jó neki.

Tesóm nem ad haza egy fillért sem,ő kér pénzt anyuéktól,nem csinál semmit itthon,és ő a szent.Délig alszik,eszik,megint alszik aztán megy bulizni,mindennap ez van.DE ő a jó,aki nem csinál semmit,nem ad haza,csak a pénzt költi.

22/L

2010. jún. 23. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%

Megmondaném, hogy ha eddig nem tudta Ő megnevelni, akkor az már nem az én dolgom.

Egyből csend lenne, hidd el:)

2010. jún. 23. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%
Az én férjemet is szidja az anyja. Ha a véleményét mondja azért, ha nem úgy csinál vmit ahogy az anyja elvárná akkor azért. Sose jó neki semmi. A legtöbb amiért szidni szokták meg lekezelően bánnak vele az az hogy miért nem tanult vmi szakmát még a meglévő mellé, "miért nem lett belőle vki" érettségizett le stb. A tesójai óvónő és tanárok. Ő meg csak egyszerű fizikai munkás aki havonta ad a családi kasszába 20 ezret. /mert csak ennyit tud adni/ Én meg már az ilyen "felhozatalnál" egyenesen rosszul vagyok amikor előttem is elhangzanak ugyanazok a dolgok.
2010. jún. 23. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
Én szeretnék már összeköltözni vele, de ugye érthető, hogy ő még egy év után nem akar, meg én még 3-4 évig egyetemre fogok járni.
2010. jún. 23. 19:25
 9/15 anonim ***** válasza:
100%

Azért pár év múlva ne siránkozz,hogy hogyan megváltozott a férjed,mert nem hajlandó segíteni,csak letesz némi pénzt az asztalra...mert ugye szóltak neked előre.

Nem költöztetek össze,kvázi az anyjánál lakik,tehát van kötelessége a havi 30000 ft letevésén kívűl(ami majdnem semmi,ha egy fiatal ember étvágyát nézzük)

Az a minimum lenne,hogy nem hagyja az anyját cipekedni ásványvizes üvegekkel.Még fél métert se!

2010. jún. 23. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%

Nekem anyósom pont ma szidta az élettársam, akitől a második gyerekem várom.

Hogy miért?

Mert nem ad haza pénzt!!!!!!!és neki nem elég amit kap.

Na de,mire is adna?Külön élünk 5 éve.

2 gyereket nevelünk(egyik nem közös), a harmadikkal 7 hónapos vagyok.

Én mit szóltam?Hogy addig indulok tovább addig én ki nem nyitom a számat.

na nem hiszem,hogy mostanában megyek akár csak a környékre is.

2010. jún. 23. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!