Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » A bátyám olyan mint egy 3...

A bátyám olyan mint egy 3 éves. Nagyon idegesítő!?

Figyelt kérdés

A bátyám egy hülye. 17 éves de úgy viselkedik mint egy 3 éves. Még mindig mesét néz ×D, jön engem kikészíteni a hülye kérdéseivel. Bejön a szobámba, elkezd piszkálni én meg elkezdek vele verekedni utána kimegy a szobából és megmond anyának, hogy már megint verekszek -.-". Ő csak akkor csinál valamit ha megkérik rá én meg mindig segítek akkor is ha nem kérnek meg rá. Bezzeg ha én nem segítenék akkor egyből jönnének, hogy miért nem segítek.

Amúgy az agyával nincs baj meg nem visszamaradott, fogyatékos stb. csak hülye :D de szerintem ezt ő is tudja de azért jólesik neki. A szobája meg életveszélyes, nem takarít és tele van mindenféle tárggyal. A múltkor bementem a szobájába és a szekrényről majdnem rám esett valami doboz ami tele volt könyvvel...meg még kitudja mi van abba a szobába és a szüleim nem szólnak érte. Mit tegyek?

15/L


2010. jún. 23. 16:48
1 2
 11/15 Fke ***** válasza:
100%

szerintem ófej lehet a bátyád, nekem szimpatikus


én is szoktam meséket nézni és nekem is kupis a szobám... ettől nem vagyok olyan, mint egy 3 éves. szerintem például ilyesmiről panaszkodni gyakorikerdeseken sokkal cikibb.


20F

2010. jún. 23. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
100%
Nekem lány létemre néz ki néha úgy a szobám, mint a háborús övezet. A meséket meg nem lehet kinőni. Én nagyon szeretem nézni őket, főleg a régi Disney-ket.
2010. jún. 23. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
70%
17:33 vagyok 17/L
2010. jún. 23. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 BlacktigerXXX ***** válasza:

Te vagy a gyerekes, de tényleg. Nekem a vietkongok még mindig lőnének a szobában ha az asszony nem lenne, az amerikai egységek már bevonultak a műhelyembe. :D


Ja és Szintén Tom&Jerry forever. Sőtt a jégkorszak részeit is megnéztem vagy 3x.


26/F

2010. jún. 25. 01:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Akkor az én szobámat láttnád? Én meg disney csatornát nézek :D Nem tudom kinőni 13L
2010. aug. 3. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!