Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » A bátyám olyan mint egy 3...

A bátyám olyan mint egy 3 éves. Nagyon idegesítő!?

Figyelt kérdés

A bátyám egy hülye. 17 éves de úgy viselkedik mint egy 3 éves. Még mindig mesét néz ×D, jön engem kikészíteni a hülye kérdéseivel. Bejön a szobámba, elkezd piszkálni én meg elkezdek vele verekedni utána kimegy a szobából és megmond anyának, hogy már megint verekszek -.-". Ő csak akkor csinál valamit ha megkérik rá én meg mindig segítek akkor is ha nem kérnek meg rá. Bezzeg ha én nem segítenék akkor egyből jönnének, hogy miért nem segítek.

Amúgy az agyával nincs baj meg nem visszamaradott, fogyatékos stb. csak hülye :D de szerintem ezt ő is tudja de azért jólesik neki. A szobája meg életveszélyes, nem takarít és tele van mindenféle tárggyal. A múltkor bementem a szobájába és a szekrényről majdnem rám esett valami doboz ami tele volt könyvvel...meg még kitudja mi van abba a szobába és a szüleim nem szólnak érte. Mit tegyek?

15/L


2010. jún. 23. 16:48
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
46%
Te is kinézel kb. 4 évesnek, úgyhogy semmi gond.
2010. jún. 23. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
94%

Szia!

Általában a lányok hamarabb érnek, várni kell, h a tesód is kicsit komolyabb legyen!

Légy türelmes, de azért néha szólj neki, h segítsen amiben tud, mert az nem igazságos, h mindent neked kell csinálnod!

Legyetek jók!:)

2010. jún. 23. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
18%
Ugyanazon a szinten vagytok,szóval egál.
2010. jún. 23. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
70%
A mese miatt ne b@aszogasd. Simpson rulez!
2010. jún. 23. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
85%

Amíg le"ikszdézed" azt, hogy a bátyád mesét néz, addig te is gyerek vagy. Én is szeretem a meséket, nincs azzal semmi baj. Anyum is néz meséket, de csak a régi Disney-s kazikat, elég ritkán, de szereti. Apumnak egy csomó mese le van töltve a gépére, pedig Ő is túl van a 40-en. Nem attól lesz valaki komoly felnőtt, ha elhagyja a meséket...Gondolkozz el.


14/L

2010. jún. 23. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
64%

Miért néz ki 4 évesnek a kérdező? Én nem vettem észre. Én is le xD-zem h mesét néz :D amúgy szerintem "cuki" ha egy idősebb srác mesét néz és gyerekes. Na jó. Térjünk a lényegre.


Szerintem nem nagyon tudsz mit csinálni. Max szólsz a szüleidnek h beszélni szeretnél velük és elmondod nekik azt amit ide is írtál. Hátha elgondolkoznak.

17/L

2010. jún. 23. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
52%
Ez valóban egy annyira eget rengető probléma,hogy el kell rajta mélyen gondolkozni...Esküszöm,mint az óvoda nagycsoport...
2010. jún. 23. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%

Ez komoly???Én 38 éves vagyok.A fiam 18..mindketten nézünk mesét,én például imádok mesét nézni..Esténként a család ki nem hagyná a family guy-t...

A fiam szobájába én sem megyek be,mert az ő birodalma,és ha ő úgy érzi,hogy úgy jó ahogy van akkor nekem oké...A lényeg,hogy a lakás többi részében ami közös tudjon rendet tartani..A fiúk általában önszántukból nem csinálnak meg semmit(néha előfordul,de nem mindennapos).De ha megkérem,hogy porszívózza fel a lakást,vagy vigye ki a kukát vagy bármire,akkor szó nélkül megcsinálja...Ilyenkor ez jól esik az embernek...De a lányokkal másképp viselkedünk,hiszen természetes dolog,hogy a lányok kérés nélkül is segítenek..A lányok ilyenek...

Azt írod,hogy milyen gyerekes a bátyád..Te is az vagy még,hiszen verekszel,és tombolsz...Az még nem jutott eszedbe,hogy esetleg a bátyád szándékosan provokálja ki a verekedést? mert tudja,hogy mindig ilyen gyerekesen ki fogsz akadni tőle???

Egyszer talán verekedés helyet mi lenne ha poénkodnál vele? vagy éppen csak beszélgetnél vele??Mivel a viselkedésed megváltozna így valószínű,hogy ő is másképp fog viselkedni...

2010. jún. 23. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
Cartoon networköt néz. Nem mindig szoktam verekedni csak ha már tényleg nagyon ideges vagyok. Már próbáltam szépen megkérni hogy hagyjon békén de szerintem meg se hallotta...
2010. jún. 23. 17:20
 10/15 anonim ***** válasza:
100%

Mesét néz húúúúú:O cartoon netwörköt júúúúj:OOOO -.-

tom&jerry forever :)


a meséket nem lehet kinőni, tehát.. van aki egy idő után nem nézi őket, de képzeld, nekem még a 43 éves apám is szokott meséket nézni.

az hogy nem takarít, előbb-utóbb rájön hogy ez csak neki rossz. vagy nem, és egy koszosbüdös felnőtt lesz:D de az emberek általában idővel normalizálódnak. én hagynám a fenébe, és nem foglalkoznék a bátyád dolgaival.

19L

2010. jún. 23. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!