Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Jogosan érzem magam megbántva?

Jogosan érzem magam megbántva?

Figyelt kérdés

Kora reggel óta sütök.főzők a szüleimnek akik ma értek haza.csináltam leves,többféle főételt körettel+ desszertet,de amint ebédhez került a sor minden leszóltak,fikáztak,és inkább vajas kenyeret ettek kolbásszal.rengeteg ételem maradt,és nem sóztam el,nem fűszereztem túl semmi,tesómék is és a barátom is evett belőle,sőt mikor még főtt a leves kérdeztem,hogy ne tegyek e még bele valamit és azt mondta h ez így tökéletes.

a szüleim nem fogyóznak,nincs betegségük,szval semmi okuk arra,hogy ne legyen nekik megfelelő az étel.akkor mégis miért ilyenek?


17/L


2010. jún. 23. 13:33
1 2
 1/13 Réti bubuzér ***** válasza:
61%

Biztos örökbefogadtak, vagy valami.

Én még akkor is dícsérem a nekem főzött kaját, ha legszívesebben tányérostul vágnám a kukába.

Szóval nyugodtan mondhatod a k. szüleidnek, hogy seggcsók, legközelebb hozzanak maguknak, ha enni akarnak.

2010. jún. 23. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
88%
Te ismered őket. Most ennyire nem mondhatjuk, hogy dee, milyen szemetek a szüleid.
2010. jún. 23. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
szerintem igenis jogosan érzed magad megbántva...ugyanezt én is megcsináltam párszor, nem tudom miért nem tudják értékelni az ember igyekezeteit. Én többet nem csinálok nekik semmit!Van más aki legalább értékeli
2010. jún. 23. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
92%
Igen jogos máskor tod kinek főzzél, én így jártam ma anyut megleptem h főzök, erre meg leszólja és akkor mondtam neki tudod mit? akkor nem is főzök neked többet.és én csak jót akartam stb.. Máskor ne főzzél ha ilyenek.. 16L
2010. jún. 23. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
68%
Majd legközelebb megkérded főzzél-e, mit és kell-e 10féle.
2010. jún. 23. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
77%
hát nem azért, de ez minden szemszögből nézve irtó bunkó dolog...
2010. jún. 23. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
95%

Szerintem meg annyira nagy az önbecsülésük, hogy inkább megeszik a vajas kenyeret mint, hogy a saját gyerekük főztjét megdicsérjék, hogy milyen finom és egyenek belőle....


Én is 19 éves vagyok és lány anyám barátja miatt 10 éve nem tehetem be a lábam a konyhába mert "biztos elrontok valamit" aztán mikor lángost sütöttem, meg palcsintát akkor persze folyt a nyáluk de a makacsságuk miatt egyik sem evett belőle..

2010. jún. 23. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
Jogosan érzed magad megbántva!Én sem főznék nekik soha többet egy falatkát sem..márcsak azért semm!:):D:P aztán éhezzenek,ha nem tudnak maguknak főzni,és nem tetszik,amit én főzök..
2010. jún. 23. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
Én is le volnék sértődve. De állj eléjük és mondd csak el, hogy nekük ez hogy esett volna, ha te csinálod ezt anyuddal?
2010. jún. 23. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
Nem lehet, hogy azért csinálták, mert te is csináltad már ezt? Hogy anyukád megfőzött, te mondtad, hogy nem vagy éhes, és később is mást ettél? Csak kérdezem.
2010. jún. 23. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!