Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mindig az anyós a hibás?

Mindig az anyós a hibás?

Figyelt kérdés
Apámról és a nagymamámról lenne szó. Kölcsönösen utálják egymást már mióta én megszülettem. Apám nem dolgozik állandóan, régen anyu fizetése mellet a mamám fizetéséből élt. Most alkalmi munkái vannak, de amit keres, azt is magára költi. Anyám tűr, a mama meg nagyon utálja és ennek hangot is ad. Szerintem is nagyon bunkóság, amit csinál és még ő híreszteli a barátainak, hogy a mama egy vén k.rva és bárcsak megdögölne. Én a mamát ezerszer jobban szeretem és szerintem igaza van, mert apám tényleg nagyon önző és elvárja, hogy a mama dolgozzon majdnem 70 évesen és így tudjunk megélni. A barátaitól olyanokat hallunk vissza, hogy a mama tényleg milyen szemét, mert mindig piszkálja apámat stb. De itt most miért a mama a hibás?
2010. jún. 22. 16:18
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
apád egy élősködő
2010. jún. 22. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Azt tudom, nem is vagyok rá büszke.
2010. jún. 22. 16:21
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
csatlakozom az előttem szólóhoz. Apád egy nagy élősködö...
2010. jún. 22. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Csak az esik rosszul, hogy terjeszti ezt a hülye barátainak, meg ismerőseinek és ők meg be is veszik, hogy a mama egy szemét és nem hagyja élni apámat, pedig nem ismerik az alaptörténetet.
2010. jún. 22. 16:22
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
De miért tartanak el egy ilyen élősködőt?Miért nem hajítják ki a fenébe a lakásból?
2010. jún. 22. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Mert egyszer már szétmentek, de most újra itt él. Igazából már nem szeretik egymást anyuval, csak apámnak nem lenne hol laknia.
2010. jún. 22. 16:31
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Kit érdekel hogy nem lenne hol laknia.. Akkor majd 2x is meggondolná hogy miket mondogat a barátainak meg az ismerőseinek.. Főleg h én tartsam el azt az embert aki engem elmondd mindennek.. Hát álljon már meg a menet..
2010. jún. 22. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Hát kb az utcára vele.. Te nem szereted. Anyud nem szereti. Mamád nem szereti. Hasznot nem hoz, sőt, csak elveri a pénzt, meg még kellemetlen a jelenléte is.. MIT KERES MÉG OTT?? o_O Én úgy kihajítanám, mint a macskát.
2010. jún. 22. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
79%
Biztos vagyok benne, hogy a barátai is tisztában vannak azzal, hogy apukád kihasználja anyósát, és magukban el is itélik ezért, csak nem mondják meg véleményüket, hisz nem akarnak vele konfliktust, biztos kibeszélik őt ezért. Ha józan állapotban van, én biztos beszólnék neki, hogy szálljon le nagymamádról.
2010. jún. 22. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!