Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Anyós létere profi netező...

Anyós létere profi netező vagyok, sőt a menyemet is megtanítottam rá. Most akkor én hibás vagyok?

Figyelt kérdés
Kedves menyek, ti is lesztek anyósok, s igyekezni fogtok menyeteket mindenben segíteni (IGEN, TANÁCCSAL IS). Úgy, ahogyan most a kisgyereketekkel is teszitek, nagy szeretettel. Csak ő még nem tudja, hogy ezért gyűlölettel kell válaszolni. Ezt valahol útközben szedi majd fel, nem is kell olvasnia anyukájuk régi gyűlölködéseit a nagymamával szemben.
2010. jan. 7. 18:43
 1/6 anonim ***** válasza:
85%
ahol egynél több nő van, viszály is van.Tisztelet a kivételnek.Én olvastam itt jó példákat is.
2010. jan. 7. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Az én anyósom nem segít minket semmivel, soha nemis tette. Ellenben többször összeugrasztotta a páromat a testvéreivel. Csak egy pl.: minket meghívott "kötelező!" ebédre, utána a testvéreknek panaszkodott (tőlük tudjuk!), hogy "megint ott voltunk enni és ő milyen sokat dolgozott"! Néhányszor lett is ilyenekből családi perpatvar, de már a többiek is tudják, mit mennyire vegyenek komolyan, mi pedig (gondolhatod, hogy a saját gyerekének mennyire fáj ez!) kerülünk minden ütközési pontot. Bőven tudnék ilyen példákat sorolni, újabban a gyerekünket is oltja ellenünk/ellenem (hát ha anya nem veszi meg, majd a mamától megkapod! stb., stb.) Szóval, sajnos van alapja az én ellenérzéseimnek.
2010. jan. 7. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
92%
oszinten en imadom az anyosomat!es persze az aposom is nagyszeru...borzasztoan szerecses vagyok!!puszika
2010. jan. 7. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Akinek nem inge nem veszi magára...
2010. jan. 7. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Én nem értem a kérdést, de válaszolok valamit.

Igen, Benned IS van hiba. Mindenkiben van hiba, senki nem tökéletes.

Én jóban vagyok anyóssommal, nagyon szeretem. Ők nagyon sokat segítenek nekünk mindenféle szempontból. Neki is vannak hibái, de én így szeretem. Ő is a hibáimmal együtt fogadott el engem.

2010. jan. 7. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Mire irányul a kérdés? A netezésre, vagy a klasszikus anyós-meny ellentétre?
2010. jan. 8. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!