Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Sok anyós miért szeret mártírk...

Sok anyós miért szeret mártírkodni?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Tudom, hogy sok ehhez hasonló kérdés szerepelt már, de jó kiírni mindenkinek magából amit gondol.


Párommal a szüleinél lakunk. Dolgozunk mind a négyen. Én szeretek sütni-főzni. Az anyósom mindig bele köt valamibe, hogy miért nem jó. Egyikbe ezt nem szereti, másikba azt nem szereti. Páromnak és az apukájának is ízlik, de anyósomnak tuti nem.


Másik példa: Elmegy dolgozni, én kimosok mindent. Ha már mosok, nem csak a magunkét,erre jön azzal, hogy minek csinálom meg, majd ő megcsinálja. Szó szerint lecsesz, hogy nem ő csinálhatta meg.

Egy ideje ráhagytam. Erre már meg azt mondja, hogy mindig neki kell csinálnia.


Nem tudok rajta kiigazodni. Ha megcsinálom az a baj, ha nem, akkor meg az a baj.


Neki szeretnék segíteni, hogy többet tudjon pihenni. Én is sokat dolgozom, de én csak jobban bírom, mert fiatal vagyok. S olyan mintha nem örülne neki, mert azt szereti, ha ő csinálja meg, s tud panaszkodni mindenkinek.


Másik példa: Levágtam a párom haját hajnyíróval. Neki az se tetszett. Elkezdi: hogy nézel ki? Itt nem jól áll, ott se.

Általában akkor csinálok mindent, ha nincs otthon, s akkor nem tudja azt mondani, hogy "Majd én megcsinálom"


Elköltözni nem akarunk, mert anyagilag is segítünk nekik.

Csak tudjátok nagyon rossz, hogy mindenbe bele akar szólni. Milyen ágyat, tv-t stb vegyünk, mit hova tegyünk a szobánkba.


Sokszor nem szólok neki, mert végül is én mentem oda lakni. Csak néha sok, hogy mindenbe neki lehet igaza.


2011. nov. 23. 19:54
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Szia. Ez nem anyóstermészet, hanem bizonyos embereknek ilyen a természete. Sajnos, jól kifogtad. Nekem az anyám ilyen, remélem, sem ilyen anya, sem ilyen anyós nem leszek. Amen.
2011. nov. 23. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
68%

Hát az anyós már csak ilyen.

Szerintem az hülyeség, hogy nem akartok elköltözni, főleg azért, mert anyagilag segítetek nekik... :!"+/=)%!+"!/%(=/=....Bocs, de ezt nem értem!!!

Azért dolgozol, hogy anyósod jól éljen, vagy azért, hogy Te és a párod tudjatok boldogulni?

2011. nov. 23. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Pont, hogy rosszul élnek, s a párom segíti őket anyagilag.

Sok a hitel a nyakukon.

2011. nov. 23. 20:04
 4/5 anonim ***** válasza:
57%
Az én anyósom is totál ilyen. Úgy kell kivenni a munkát a kezéből, hogy ne tudjon panaszkodni, hogy "ezt is nekem "kellett" csinálni". Pfff. Rosszul vagyok ezért Tőle. Nekünk mártírkodna, kifelé viszont megyek a zokszó.
2011. nov. 23. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Engem pont a dögsége idegesített. Az első hónapokban amikor összeköltöztünk, itt lakott a fiánál. (nem akart még falura költözni). Qrvára zavaró volt, hogy én főztem, ő bevitte a szobájába az általam főzött ételt, majd kihozta a tányért és letette a mosogató mellé. Aztán az első nagytakarításomnál borult is a bili, az ő szobájában nem pucoltam ablakot, erre megköszönte. Mondtam, én nem csináltam meg és nem is fogom. Gondolom, célzás volt a köszönés, hogy nála is, na ezt benézte... Aztán heteken belül elköltözött a saját házába.

Én nem engedtem meg hogy bármibe is beleszóljon, de első perctől kezdve nem. Mondta is, hogy hát sokszor gondolkodás nélkül beszélek. Mondtam, nemnem, nagyon jól tudom mit miért mondok.

Volt nevetséges is benne, amikor abba kötött bele, hogy a fekete bugyiim nem higiénikusak. Mondtam neki, az lehet, viszont naggggggyon szereti rajtam a fia őket. Szerencsére ő pirult el, nem én :)))

2011. nov. 24. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!