Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Visszavágjak az uncsitesómnak?...

Visszavágjak az uncsitesómnak? Vagy ne foglalkozzak a bosszúval? 17/L

Figyelt kérdés

A szüleim eltitltottak a fiútól, pedig nagyon jól kijövünk, de a szüleimnek nem tetszett, hogy egy ilyen menő fiúval járok, így most titkos a kapcsolatunk. Szerntük a menő fiúk csak a szexre hajtanak, drogoznak, isznak. Sok esetben ez igaz, de nem mindig. A barátom például soha nem iszik max 1-2 pohárral, a drog pedig eszébe se jutna. (Az edzője mindig ellenőrzi őket, így ha akarna se tudna)

Az uncsitesómmal összevesztünk és szemét módon "kicsúszott" a száján a szüleim előtt a kapcsolatom.

Most szobafogságot kaptam két hétig és apu még a párommal is akar beszélni.

Nagyon nagy szemétség lenne, hogy ha én is véletlenül elmondanám a szüleinek, hogy amikor kirándulni voltak berúgtak elég rendesen és még a rendőröket is kihívta vki csendháborítás miatt.


2010. jún. 22. 14:30
1 2
 11/15 anonim válasza:

Szia! Szerintem az, hogy bosszút állsz rajta, attól még nem oldódik meg a párkapcsolatos gondod!

Észre fogja venni az unokatesód, hogy gonosz dolog volt..

A szüleid, pedig csak óvni akarnak téged, hogy ne igyál, ne drogozz meg ne csinálj semmi ostobaságot! Magyarázd el nekik, hogy szereted őt és, hogy tudsz magadra vigyázni!

2010. jún. 24. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:

szia,


szerintem se aruld be az unokatesodat.


nem tudom hany eves vagy, de szerintem belefer, hogy a kamaszok csinalnak hülyesegeket. en is rengeteget csinaltam. bulik, balhek, furcsa szerelmek, furcsa ruhak, alkohol, drog, stb... de kieltem magam. ma rendesen csinalom az egyetemet, tanulok.

de hogy öszinte legyek, nem bantam meg amiket tettem. bajom nem lett sermmitöl, de legalabb kiprobaltam sok olyat ami tilos, es ami valljuk be egy fiatal nöhöz mar nem nagyon valo...

az amit az unokatesod csinalt, na puff, fiatal.


ha alapvetöen joban vagytok, csak most vesztetek össze, nezd el neki. eleg kicsinyes lenne, egy ilyen hülyeseggel bearulni. en meg ki sem akadnek, ha en lennek a szülö.

sok olyan dolgot tesz es mond az ember mergeben, amit valojaban nem akar. beszelgess el az unokatesoddal, es probaljatok meg ujra joban lenni!


a baratodat pedig bemutathatnad. hiszen mint leirtad, nem kell tartaniuk a szüleidnek olyan dolgoktol, amiktöl felnek, mert rendes a baratod.

kerd meg a szüleidet, hogy adjanak lehetöseget neked arra, hogy bebizonyitsd, igazad van.

közös vasarnapi ebed, vagy barmilyen közös program, alakalmas lenne arra, hogy megismerjek a baratodat.

ha a baratod sportol, ök is megnezhetnek egyszer az egyik meccsen, stb-ez csak egy ötlet...


en azert e helyedben bocsnatot kernek a szüleidtöl, hogy ilyen fontos dolgot eltitkoltal, es megprobalnam elmagyarazni, hogy azert tetted, mert nagyon sokat jelent neked ez a fiu.

2010. jún. 24. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
utolso vagyok. bocsi, latom 17 vagy
2010. jún. 24. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim válasza:
simán visszavágnék nem kell beszarni
2010. jún. 25. 01:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Sztem csak "fenyegesd" meg,hogy te is elmondod és kussolni fog garantálom:D. Én ezt csinálnám és nem kell félni :D
2010. jún. 25. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!