Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Visszavágjak az uncsitesómnak?...

Visszavágjak az uncsitesómnak? Vagy ne foglalkozzak a bosszúval? 17/L

Figyelt kérdés

A szüleim eltitltottak a fiútól, pedig nagyon jól kijövünk, de a szüleimnek nem tetszett, hogy egy ilyen menő fiúval járok, így most titkos a kapcsolatunk. Szerntük a menő fiúk csak a szexre hajtanak, drogoznak, isznak. Sok esetben ez igaz, de nem mindig. A barátom például soha nem iszik max 1-2 pohárral, a drog pedig eszébe se jutna. (Az edzője mindig ellenőrzi őket, így ha akarna se tudna)

Az uncsitesómmal összevesztünk és szemét módon "kicsúszott" a száján a szüleim előtt a kapcsolatom.

Most szobafogságot kaptam két hétig és apu még a párommal is akar beszélni.

Nagyon nagy szemétség lenne, hogy ha én is véletlenül elmondanám a szüleinek, hogy amikor kirándulni voltak berúgtak elég rendesen és még a rendőröket is kihívta vki csendháborítás miatt.


2010. jún. 22. 14:30
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:

"Szerntük a menő fiúk csak a szexre hajtanak, drogoznak, isznak. Sok esetben ez igaz, de nem mindig. A barátom például soha nem iszik max 1-2 pohárral, a drog pedig eszébe se jutna." de a szexre hajt, mi ? :))



Komolyra fordítva szerintem nincsen amiért...attól neked nem lesz jobb, hogy neki rosszabb lesz...érted...szóval szerintem kár bosszúskodni, ez annyira gyerekes. Mikor felvállaltad a "titkos kapcsolatot" azt is vállaltad, hogy lehet hogy lebuksz...na innen kémleld a dolgokat...

Azért nem az uncsid a hibás amit TE tettél...ha véletlenül mondta el akkor meg pláne...

2010. jún. 22. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Csak ő állítja, hogy véletlenül mondta el. Csak kicsit feltűnő, hogy pont amikor összevesztünk,
2010. jún. 22. 14:38
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
nem lenne szemétség
2010. jún. 22. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
É biztosan elmondanám. Nem hinném el hogy véletlenül mondta el pont akkor mikor összevesztünk.
2010. jún. 22. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:

Húha fogós kérdés.

Szívem szerint én is visszavágnék.

De légy különb és ne tégy semmit, ha még szeretnél az uncsi tesóddal kapcsolatot tartani, akkor nem jó, ha ezt játsszátok.

Azért neki elmondanám, hogy lehetőleg ne így álljon hozzád, mert a végén neked is véletlenül "kicsúszik" a szádon valami.

Adj neki még egy esélyt. Ha nem tanul belőle, és észreveszed, hogy a rosszindulat vezérli, akkor hajrá, majd te is felveszed a kesztyűt.

2010. jún. 22. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:

Gyerekes lenne, és teljesen felesleges, neked mi hasznod lenne abból ha elmondod? Ne mondd el, inkább az u.tesódnak fenyegesd meg hogy még egy ilyen és elmondod hogy berúgtak. Így előnybe kerülsz vele szemben, és ha bármi van, felhozhatod ezt, hogy beárulod.

Te pedig ha már egyszer titkos kapcsolatod van, az tényleg legyen titkos, ergó senki ne tudjon róla, csak így lehetsz biztos benne hogy nem buksz le, és ez mindenre igaz, ha titkod van tartsd meg magadnak.

2010. jún. 22. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:

Hát én biztos elmondanám, miatta kapsz szoba fogságot meg még a barátodtól is elvagy tiltva!

Pfff haggyuk már hogy véletlen volt, direkt csinálta a kis szarrágó! Mondd el te is hogy mit csinált amiért ekkora szemétláda volt! Majd megtanulja, hogy a rosszindulatuságára ráb@szott!

2010. jún. 22. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
Mindenkinek köszönöm a választ. Tudom, hogy a titkos kapcsolat lényege, hogy csak mi tudunk róla, de az uncsitesóm látott minket félreérthetetlen helyzetben, így nem lehetett előtte letagadni.
2010. jún. 22. 20:13
 9/15 anonim ***** válasza:

Én nem vágnék vissza neki, merthát ismered a mondást: Megdobnak kővel, dobd vissza kenyérrel!

De az biztos, hogy ezek után nem bíznék meg benne.

2010. jún. 24. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:

Megdobnak kővel, dobd vissza kenyérrel. De előtte két hétig szárítsd!

Viccet félretéve, köszönöm a választ.

2010. jún. 24. 19:43
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!