Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek, ha az idegeimre...

Mit tegyek, ha az idegeimre mennek a családtagjaim?

Figyelt kérdés

5 éve, hogy anyámmal visszaköltöztünk mamámhoz, és ezidő alatt nem volt olyan nap, hogy egyedül lehettem volna.

Ha anyám nincs is itthon nagyim garantáltan.


Ha megmozdulok, kimegyek a konyhába már bukkan is fel valamelyikük, hogy mit csinálok (nem agresszíven, csak kíváncsian), ha kimegyek az udvarra percek múlva ott van valaki, minden este pedig szó szerint akkor megy mamám wc-re, mikor én felemelem a seggem hogy mennék fürdeni.


A hab a tortán pedig mikor kora reggel nekiállnak csörögni-csattogni a konyhában. Még wc-re se tudok elmenni nyugodtan, mert garantált, hogy 10-ből 9-szer valaki dörömböl az ajtón, hogy siessek, mert jönne ő is.


Már ott tartok, hogy lassan egy éve nem mozdulok ki a szobámból, mikor itthon vagyok, ha csak nem szükséges, mert már legszívesebben leordítanám őket, hogy miért kell folyton a nyakamban lihegni. Egyáltalán nem akarnak rosszat, de annyira irritálnak ennyi idő után, hogy az valami hihetetlen.


Hiába próbáltam beszélni erről velük, vagy 1-2 napig nyugalom van aztán lassan kezdik elölről, vagy besértődnek és duzzognak.


2018. szept. 5. 08:39
 1/3 anonim ***** válasza:
90%
Az embernek a normális élethez szüksége van személyes térre. Ha ez nincs meg neked, akkor kezdj el gondolkozni rajta, miként tudsz elköltözni otthonról (kolesz, albérlet).
2018. szept. 5. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
35%
Èn elhiszem, hogy mindenkinek nagyon fontos a saját idö. DE neked van egy saját szobád!!!! Nem sajátíthatod ki az egész lakást, házat azért mert te egyedül akarsz lenni. Az majd ha elköltözöl akkor lehetséges. Örülj, hogy olyan szerencsés vagy, hogy külön szobád van ahova vissza húzodhatsz és magad lehetsz.
2018. szept. 5. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Én átérzem a problémát, nálunk is sokszor előfordul. Egy szendvicset nem tudok megcsinálni, mert anyám már jön a konyhába, mert éppen akkor van ott dolga.
2018. szept. 5. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!