Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek hogy ne féljenek?

Mit tegyek hogy ne féljenek?

Figyelt kérdés

2 hónapja jöttem ki a börtönből és aki ismer szinte mindenki fél tőlem. Alig marad meg mellettem valaki nyugodtan. A családom se bízik bennem már észre vettem..pedig szeretnék megváltozni és jó ember lenni. Tudom ha valaki elveszti a bizalmát akkor nehéz visszaszerezni de nem adnak nekem 1 esélyt se. Most próbálok munkát szerezni és elköltözni innen és megjavulni. de a szomszédok is félnek tőlem meg akik tudják h miért kerültem oda. ez mindig így lesz? mit tegyek hogy normálisan nézzenek rám?vagy már nem is fognak?

25/F

Amúgy nem vagyok cigány mielőtt valaki azt hinné. ja és már megbántam.


2010. jún. 21. 20:27
1 2 3 4
 31/34 anonim ***** válasza:
Ja amúgy láttam, hogy vitatkoztok. Ma láttam a tvbe, hogy valaki 26 évet kapott érte. De az Amerikában volt.
2010. jún. 25. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/34 A kérdező kommentje:
nekem már úgyis mind1. A múltkor megismerkedtem valakivel de vagy 3 hétre rá már ő is más volt...rákérdeztem h mi a baja nem mondott semmit. de biztos h valaki elmondta neki. de a hülyeség megint megvolt
2010. jún. 26. 12:44
 33/34 anonim ***** válasza:
nah..először is nem mindegy..másodszor..ha úgy látod komoly a dolog, mondd el te neki, mert ha tőled hallja ez úgy tök más, mintha valaki pletykálná..egyrészt láttja hogy őszinte vagy és nem titkolózol, másrészt a többiek ált ferdítenek a történeten, szóval talán jobb az egyenes út.
2010. jún. 26. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/34 anonim ***** válasza:
Szerintem az is lehet, hogy teljesen más oka van a dolognak, és semmi köze nincs hozzád. Nem szabad ennyire nekikeseredni, ne add fel ilyen hamar! Tarts ki, és mutasd meg mindenkinek, hogy igenis másmilyen vagy, mint sokan gondolják!
2010. jún. 26. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!