Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Én rontottam el vagy amúgy is...

Én rontottam el vagy amúgy is így alakult volna?

Figyelt kérdés
Párszor már írtam ide kérdést. Decemberben titkos viszonyba bonyolódtam egy pasival, ami áprilisig tartott. Kisebb-nagyobb megszakításokkal, hagyjuk abba, legyünk csak abrátok, ne is lássuk egymást, volt minden. Végül szakította barátnőjével, de utána teljes depresszióba zuhant, hogy nem tudja jól döntött-e, még mindig tipródik, és úgy döntött, hogy se velem, se az ex-szel nem keresi a kapcsolatot. Persze mindez úgy derült ki, hogy eltűnt és én írtam rá egy sms-t, hogy mi van vele, jól van-e. Erre másnap hajnalban(!!) hívott vissza, mjd beszélgettünk, átjött hozzám, volt egy kvázi búcsúestünk és másnap mondtam, hogy na jó, tisztázzuk már, hogy mi is van most. Ekkor mondta, hogy most nem keres semelyikünket, mert idő kell neki. Ami amúgy korrekt is lenne, csak akkor ezt közölje. Azóta nem keresett, én meg azon gondolkodom, hogy én rontottam el? Mit kellett volna máshogy csinálnom? Távolságtartóbbnak kellett volna lennem? Csak, miután szakítottak, gndoltam az sem jó, ha játszom tovább a lányt, akinek minden mindegy, nem érdekel, mi van, ezért írtam neki azt az sms-t és hagytam, hogy hajnalban átjöjjön. Elutaítóbbnak kellett volna lennem? Vagy ez felesleges taktikázás lett volna, hoy az kell ,ami nem elérhető? Bennem van a hiba, hogy így alakult vagy ő a töketlen és akármit tehettem volna, így végződik?
2010. jún. 20. 20:50
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem próbáld meg elfelejteni. Felesleges ezen kattognod, nem kellesz neki eléggé. Ha neked nem kellene annyira, talán te jobba kellenél neki. De ezzel nevetségessé teszed csak magad.
2010. jún. 20. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Bármit is tettél volna,így végződött volna,és ezt a szíved mélyén szerintem Te is tudod.ha kellenél Neki úgy Istenigazából,most nem kellett volna ilyen kérdést feltenned.Akkor fogná a kezedet,melletted állna.Akkor nem kéne taktikázni,meg agyalni,minden követ megmozgatna,hogy együtt lehessetek.Nem kellett egyikőtök sem Neki igazán.
2010. jún. 20. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
igen, tudom...ezt a taktkázást meg úgy unom, ha csak azért kellettem volna neki, mert azt éreztetem a végtelenségig, hogy ő nekem nem, ez mire vezetett volna hosszú távon? semmmire.
2010. jún. 20. 20:56
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Amikor az exem 2 év semmilyen kapcsolat után dobott, pár hétig kattogott az agyam, hogy "mi lett volna ha..."? Aztán felébredtem és mondtam magamnak, hogy : "Te hüly.e nő, kihasznált, semmit sem tervezett velem, még a szüleinek se mutatott be...akkor mit is akarok én ettől a féregtől????" Tök jó volt a felismerés. Rájöttem: a hiba totál nem bennem volt, sőt jobb is hogy vége lett.

ez lenne nálad is a nyerő. A felismerés.

2010. jún. 20. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
A férfiak nagy része egy hosszú kapcsolat után, amiben időnként ráadásul még egy harmadik is részt vett, eleget idegeskedhetett, feszengett, úgyhogy szerintem csak szeretné élvezni a szabadságot, nem akar maga mellé senkit még.
2010. jún. 20. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
igen, ezt is megértem, mondtam is neki, hogy nehogy félreértsen, én nem várok el tőle semmit, nem akarom, hogy vmi komoly kapcoslatba kezdjünk. csak sajnálom, ha többet nem is találkozhatunk...
2010. jún. 20. 21:06
 7/10 anonim ***** válasza:
Ne taktikázz. Ennek így kellett lennie. A "mi lett volna ha" kezdetű mondatoknak pedig semmi értelme...
2010. jún. 20. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem lehet-mégha neked ez rosszul is esik-, hogy ennek a kis epizódnak az életedben az volt a jelentősége, célja, hogy a fiú ki tudjon lépni egy rossz kapcsolatból?Nekem volt már ilyen fordítva, amiről tudom, hogy ha nem jön, ki tudja meddig mérgesednek e dolgok, meddig húzódik a szakítás. És akkor szerelmes lettem valakibe, és tudtam szakítani. Bár a szerelemből sajnos semmi nem lett.
2010. jún. 20. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Azért elég mocsok dolog tőle, hogy nem akar semmit, de azért hajnalba átmegy hozzád dugni!

Ha tényleg nem akar semmit akkor ne hitegessen hanem huzzon a p..icsába! Te meg ne keresgéld és ne irogass neki msnen mint egy rajongó!

2010. jún. 21. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Jav: smst
2010. jún. 21. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!