Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mennyi pénzt hagynál rezsire?

Mennyi pénzt hagynál rezsire?

Figyelt kérdés
A férjem haverja elutazott a családjával és addig felajánlottak a házukat nekünk nyaralásra. Nem kértek semmit, de én szeretnek hagyni valamennyi pénzt rezsire. A férjem, én és 2 éves kislányunk 5 napot töltünk a házban. (Kb. 50 nm alapterületű, egy szintes.)
2018. aug. 15. 11:49
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
69%

Ne hagyj pénzt, kérdező, az sértés lehet.


Ez esetben üdítőket, egy palack jobb bort hagyj a hűtőben, paleo fagyit a mélyhűtőben, és egy cserepes virágot az asztalon, mellette egy köszönőlevéllel, amint minden családtag aláír. Elég lesz :)

2018. aug. 15. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:
49%

NE hagyj pénzt, még hányszor írjuk le? :)


Vegyél akkor zöldséget, gyümölcsöt a hűtőbe, meg száraz kekszet, ami paleo, ilyesmit :)

2018. aug. 15. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:
48%

"mert eléggé másképp étkeznek mint mi (paleo és társai)."


Paleo: Beraknék nekik egy ősembert, aztán boldoguljanak vele. Egyék meg, ha akarják.


és társai: füvet nekik asztalra.

2018. aug. 15. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:
0%

A rezsi 5/30-ad részét.

Nem tudom mennyi egy ekkora családi ház nyári rezsije. Feltételezem nem több, mint 15 ezer.

Egy vásárlási utalványt hagyj nekik 2-3 ezer értékben.

2018. aug. 15. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:
78%
Ha én megkérnélek, hogy ne hagyj pénzt és hagyná, eléggé sértő lenne. Most miért kell mégis erőlködni?
2018. aug. 15. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 A kérdező kommentje:
Nem kértek meg, hogy ne hagyjunk, csak szóba sem került. A gyümölcs is azért nehéz, mert tele a kertjük gyümölcsfákkal.
2018. aug. 15. 17:32
 17/24 anonim ***** válasza:
32%

Ennyire nem vagy kreatív??? Főleg ennyi válasz után? :D


Nehéz, nehéz?

Nehéz az élet is, mégis meg lehet oldani :)


Én egyébként nem hagynék ott semmit. Csak a rendet magam után :)

Azt mondták használjuk bátran, hát használjuk. Ennyi. Nem kell itt ezt túlkomplikálni.......

2018. aug. 16. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:
43%
Esetleg ha van náluk kisgyerek, én inkább neki vennék valami ajándékot. Ezzel nem hiszem hogy mellé lőnél, mivel ha a gyerek örül, akkor a szülők sem úgy fognák fel, hogy ezt hálából teszed.
2018. aug. 16. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:
21%
Előző vagyok, lehet ez hülye ötlet, de ha iskolás korú gyermek van,akkor annak egy vásárlási utalványt adnék.
2018. aug. 16. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:
Indulj ki abból, hogy ellenkező esetben te mit várnál el. Én semmit. Csak azt, hogy a ház rendben legyen. Úgyhogy ha ez meglenne, és mondjuk egy-két doboz paleofagyi várna a mélyhűtőben ráadásnak, már attól nagyon boldog lennék. Ennél több meg direkt feszélyezne.
2018. aug. 16. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!