Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mennyi pénzt hagynál rezsire?

Mennyi pénzt hagynál rezsire?

Figyelt kérdés
A férjem haverja elutazott a családjával és addig felajánlottak a házukat nekünk nyaralásra. Nem kértek semmit, de én szeretnek hagyni valamennyi pénzt rezsire. A férjem, én és 2 éves kislányunk 5 napot töltünk a házban. (Kb. 50 nm alapterületű, egy szintes.)
2018. aug. 15. 11:49
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
28%
15-20 eFt
2018. aug. 15. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
92%
Öt nap szerintem nem számottevő. Cserébe egyébként is őriztétek a házat. Ne hagyjatok magatok után kupit, nyilván, és esetleg valami sütit készítsetek, vagy vegyetek hálából.
2018. aug. 15. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
31%
1+ Ha becsületesek úgyis vissza adják ha többet hagytál ott, mint amennyi volt.
2018. aug. 15. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
89%

Ebben az esetben hagynék nekik a hűtőben fagyit, egy tepsi újramelegíthető ételt, amit szeretnek, gyümölcsöt, italt a felnőtteknek és a gyerekeknek is, behűtve.


Valamint a másnapi reggelihez is bevásárolnék nekik, hogy ne kelljen boltba menniük hazaérkezés után.


Csokor virág az asztalon.

2018. aug. 15. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
90%

Szerintem ne pénzzel háláljátok meg, hanem amikor hazamennek főzzetek nekik valami finom kaját, meg egy tálca süteménynek is nyilván örülni fognak. Ahogyan előttem írták őriztétek a házat, nem csináltatok semmi kárt, meg hülyeséget, nekik ez alapból segítség volt így is.

Én maximum főznék nekik kaját meg süteményt esetleg. Vagy hálából szerveznék egy programot és elhívnám őket egy egész napra.

2018. aug. 15. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
88%

Ne hagyj pénzt, nem kérték :)


Takarítsatok ki magatok után, ha valamit lhasználttatok pl. gyümölcslé, azt vegyetek újat, esetleg valami csoki virág, vagy ilyesmi.

2018. aug. 15. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
88%

5 napért semmit.

Kitakarítanék, hogy teljesen tiszta, rendes házba érkezzenek haza.

És hagynék ott valami meglepit, csoki, süti, gyümölcskosár. Vagy amit szeretnek.

Vagy pedig én is viszonoznám valamivel a szívességüket, pl. meghívjuk őket egy vacsorára, ilyesmi.

2018. aug. 15. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
27%
Ha röndesen kiganajozzátok az állatokot, mögetetitek őköt, mögfejitök a teheneköt, több nem nagyon köll.
2018. aug. 15. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 A kérdező kommentje:
4 nappal a tavozasunk után érnek haza, úgyhogy a sütőben nem tudok kaját hagyni, de köszi az ötleteket. Lehet, hogy kombinalom a pénzt valami mással. Bár a kaja nehéz, mert eléggé másképp étkeznek mint mi (paleo és társai).
2018. aug. 15. 12:47
 10/24 batta80 ***** válasza:
78%

Pénzt semmiképp ne hagyj.

Ha speciális az étkezésük, akkor nézd meg a kamrában, miket esznek, és esetleg állíts össze egy csomagot ugyanolyan márkájú tartós élelmiszerekből.

2018. aug. 15. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!