Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért nem tekintenek rám...

Miért nem tekintenek rám nőként a pasik?

Figyelt kérdés
19 éves vagyok, külsőleg viszonylag a toppon, ügyelek a megjelenésemre, az alakomra. Kedvesen bánok az emberekkel, csendes, visszahúzódó vagyok, tehát inkább egy aranyos kislány, mintsem egy szexistennő benyomását keltem. Csak a legjobb barátaim társaságában érzem felszabadultnak magam, osztálytársak, fiúk közelében szorongok, talán szociális fóbiám van. Nem tudom, hogy nőjek fel a koromhoz, hogy viselkedjek nőként, és ne gyerekként. Sokat viccelődök és nevetek, talán ez a sok besavanyodott embernek már túlzásnak tűnik. Ettől függetlenül komoly terveim vannak a jövőre nézve, az is nagyon zavar, hogy nem tartanak elég talpraesettnek a megvalósításukhoz. Szeretném, ha valaki úgy tekintene rám, mint egy lehetséges barátnőre, közeledne felém, többet akarna tőlem, mint nőtöl. Kisebbségi komplexusaim vannak, nem tudok magabiztosnak tűnni, talán egy pszichológus segíthetne, érzem, hogy orosra, gyógyszerre van szükségem, sokat olvastam a problémámról. Emellé szeretném, ha adnátok pár tanácsot, hogy nőjek fel! A családom nem mutatott jó példát.
2010. jún. 20. 12:14
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Az írásodból itélve klassz csaj vagy, én bízom benned. A probléma annyi, hogy még nem járt nálad a megfelelő pasi. Még nem ismered a legjobbat, aki mellesleg nagyon is nőként kezel majd téged, ahogy megérdemled.
2010. jún. 20. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 BlackSword ***** válasza:
Az írásodat olvasva szerintem sincsen veled akkora baj... Néhány tünetben magamra is ismertem, és néhányban -bár lehet hasonló okok miatt- éppen az ellenkezőjére ismertem rá... Nem mondanám, hogy kifejezetten orvosra lenne szükséged, és véleményem szerint -bár nem vagyok orvos, se szakember- gyógyszerre pedig végkép nem... Én eg pszihológust tudnék tanácsolni, ha már nagyon nagy a baj, és úgy érzed, hogy nem tudsz vele egyedül megbírkózni... Nekem középiskolás koromban a német tanárnőm miatt volt öngyilkossági hajlamom, de sokat segített, hogy egy olyan ember is meghallgatott és segített aki értett hozzá... Nem kevés része volt benne, hogy ma az ország egyik legjobb egyetemi karára járok... De ha úgy érzed, hogy nem fér bele egy szakember, de valakinek el akarod mondani, akkor nyugodtan írj privátba... Néha már az is segít ha az ember elmondja/leírja valakinek...
2010. jún. 20. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

Ja mintha csak a saját gondolataimat olvasnám 19 évesen...Hidd el, nem kell neked semmilyen pszichológus csak valami sikerélmény. Azt is hidd el, hogy ami késik nem múlik. Egy tündérlánynak képzellek el és tudom milyen rossz amikor másokat kézenfogva látsz és te is szeretnéd, de nem mersz - hú de sokat szenvedtem ettől én is mert nem értettem mi a franc van velem...

Velem igazából az volt, hogy féltem a férfiaktól. Na ezen kell valahogy túllépni. Valami önbizalom növelő dolgot találni és közvetlenebbnek, lazábbnak lenni és aztán jön majd a le sem bírom vakarni magamról a pasikat probléma.

Szóval íratkozz be valahova ahol rá vagy egy kicsit kényszrítve a másik nemmel való kommunikációra és tényleg érdekel a dolog. Kellemest a hasznossal...tudod.

Ne zárkózz elmindenkitől. Az, hogy ki az aki a végén a szíved nyeri, úgyis te döntöd el. Csak ne félj.

2010. jún. 20. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, ezen az oldalon télleg egymás segítségére vannak az emberek, még így, ismeretlenül is.
2010. jún. 20. 14:07
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!