Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek mijen az ha a...

Szerintetek mijen az ha a parom elmegy egyedul ide oda es sokaig ull?

Figyelt kérdés
en ithol a kislanyonal(6 hetes)o elmegy a bartaihoz szorakozni es velem szinte nemis komunikal,ha pedig en rakerdezek h envelem mert nem beszelget akor csak veszekedes lesz a vege.rosz h nincs kivel beszelgetnem es meglegalab felsem hiv.nemtudom de szerintem elob utob megcsalas lesz a vege vagy szakitas.o mindig azt vagja a fejemhez h feltekenykedek.szerintetek is igy van?
2010. jún. 20. 00:05
1 2 3 4
 11/31 anonim ***** válasza:
57%
Nem csodálom, hogy otthon hagy egy ilyen paraszt nőt...
2010. jún. 20. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/31 anonim ***** válasza:
47%
ennyi =D
2010. jún. 20. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/31 A kérdező kommentje:
ti vagytok a parsztok mivel h ezen az oldalon nem csak magyarok vanak hanem mas nemzedekek is!tudjatok az internetre barhonan fel lehet meni.nem tok hejesen magyarul irni mivel h roman iskolaba jartam.de minegy
2010. jún. 20. 01:05
 14/31 A kérdező kommentje:
mindegy
2010. jún. 20. 01:05
 15/31 anonim ***** válasza:
64%

Megnézném a nagyokosokat, ők milyen helyesen írnának románul!:)))

Ne vedd magadra, nem tudták, hogy miért ilyen a helyesírásod, azért szekáltak.

Nagyon sajnállak, a párod nem elég érett az apaságra.

2010. jún. 20. 01:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/31 anonim ***** válasza:
93%

A Manusod egy igazi szemétláda,


Úgy van vele, hogy most már ott a gyerek, úgysem fogsz vele ugrálni.


Innentől már nem vár más rád csak a gyerek, és a sertés férjed kiszolgálása, kosztolása meg ruházása, meg a házimunka, amíg ő kártyázik..


Egyenes út a házicseléd pozíció irányába..


Aztán majd eljön az idő hogy részegen jön haza aztán ha olyanja van jól belédrúg..


Keress egy olyan manust aki a gyerekeket is szereti, nem csak üríteni, ezt meg felejtsd el mert egy görény..

2010. jún. 20. 01:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/31 anonim ***** válasza:
100%

Az én történetem nagyon hasonló volt a Tiédhez :-(

Azért írom múlt időben, mert már véget ért. Többek között azért, mert az én exemnek is inkább a haverok, a haveri kör volt a fontosabb, sokkal fontosabb nálam. Akár az én - mára már volt - problémámat írtad volna le :-(

Az engem is nagyon-nagyon bántott, hogy nagyon sokszor magamra hagyott a haveri köre miatt. Még éjszakákra is. Ekkor persze hogy nem aludtam ki magamat, sőt, alig aludtam.

Vagy a másik, hogy a haverok nálunk voltak szinte éjjel-nappal, magánéletünk nem volt miattuk. Még éjszaka is jöttek.

Voltak más gondok is köztünk, ez tény, de ez a dolog is, a sűrű kimaradozásai, vagy a haverok nyakunkra járásai miatt szakítottam vele.

2010. jún. 20. 03:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/31 anonim ***** válasza:
100%
Hagyd ott a francba azt a mocsadékot..
2010. jún. 20. 03:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/31 anonim ***** válasza:
24%

Most minden cikizés nélkül, már a kérdést sem értem:."...elmegy egyedul ide oda es sokaig ull?"

Mi az az "ull"??

Egyébként meg nem kifogás, hogy vki nem tud jól írni magyarul, mert Romániából ír ... Legalábbis az ojan szintjén.


Ja, és hagyd ott, szerintem. Vagy viseld el.

2010. jún. 20. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/31 anonim ***** válasza:
54%
Hát én sehogy se tudnék írni románul, ezért nem is írok románul :) Viszont ha valaki szeretne magyarul kommunikálni, akkor fordítson rá gondot, hogy azt helyesen tegye.
2010. jún. 20. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!