Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Elegem van hogy anyám folyton...

Elegem van hogy anyám folyton kutat az üzenetein és a cuccaim között mit tegyek?

Figyelt kérdés

És itt az a baj, hogy nem csak velem, hanem apával is csinálja. Folyton nézegeti ez e-mailjait napi többször és ez már apát is nagyon idegesíti. Nekem folyton nézegeti a facebookos üzeneteimet. Múltkor beszélgettem egy lánnyal messengeren aztán anya az utcán olyat mondott arról a lányról amit a lány mondott üzenetben csak nekem. Mivel én nem mondtam el anyának, így csak onnan tudhatja. Meg amúgy is, napi szinten látom, hogy a saját laptopján nézegeti a facebookom meg az üzeneteimet. És nem is zavartatja magát. Múltkor azzal jött, hogy az instagrammomat is lekutatja, csak még nem tudja, hogy hogyan. És ezt szó szerint a szemembe mondta. Múltkor megbróbaltam vele erről beszélgetni, hogy miért csinálja erre ezzel érvelt, hogy amíg nem költözöl el, vagy legalább nem vagy 18, jogom van hozzá. Akkor ennyi erővel apával mi is kutakodhatnánk a privát beszélgetédei között, mert együtt lakunk. Múltkor anya messengeren beszélgetett valakivel, apa mellé állt aztán anya totál ki volt borulva, hogy apa hogy merészeli nézni ahogy mással beszélget. Erre apa azt mondta hogy ő is nézegeti a miénket, erre anya elviharzott a másik szobába. A másik, hogy turkál a cuccaim között. Elég bénán csinálja, mert semmit nem úgy rak vissza, ahogyan kellene. Mondjuk ez kevésbé érdekel mert számára semmi olyan nincs a szobámba. Viszont az üzenetes nagyon idegesít és elszomorít, hogy nem bízik bennem. Vagy legalább is nekem ez jön le ebből. Már konkrétan nem merek senkivel sem beszélgetni, mert akkor tuti, hogy azzal jönne, hogy miért beszélgetsz te xy-nal, akivel amúgy nem szoktál. Össz-vissz 3 emberrel beszélek napi szinten. Olyan emberekkel, akiket anya is ismer óvodás koruk óta. De tényleg, már semmit se merek leírniaz üzeneteimbe, mert mindent átnéz. Jelszóváltás nem opció. Próbáltam, hiszti lett belőle...

Bocsánat ha hosszú lett, de már nagyon elegem van és ezt még így nem nagyon mondtam el senkinek, szóval ez így most kijött. Eskü jól esett :D Mi tippetek van, mit tudnék csinálni? Vagy tudnánk csinálni apával?



2018. júl. 22. 09:36
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:
100%
Nekem exem csinálta ezt. Ha megváltoztattam a jelszavam, ment a hiszti, hogy biztos titkolni valóm van. Úgy felhúztam magam, hogy töröltem magam mindenhonnan, ekkor már csak dacból, a kapcsolatnak már úgyis annyi volt, de öröm volt nézni, ahogy eszi a penész, hogy nincs miben kutakodnia.
2018. júl. 22. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 anonim ***** válasza:
100%
Válts jelszót, nem tehet semmit, ahhoz NINCS joga hogy a te személyes dolgaidba belenézzen akármit mond. Jó hogy nem a használt bugyijaid szagolgatja. Akkor ahhoz is joga van?
2018. júl. 22. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 anonim ***** válasza:
100%
Vagy ha nagyon veri magát hogy márpedig ez meg ez nincs amíg nem váltod vissza a jelszót csinálj egy második profilt álnéven ahol a privát dolgaid csinálod.
2018. júl. 22. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 anonim ***** válasza:
Na mi lett?
2018. júl. 23. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 A kérdező kommentje:

Wow, mennyi válasz, köszönöm :)

Nos egyenlőre még nem változtattam meg a jelszót, de mostmár tuti, hogy megfogom, hála a bíztatásotoknak. Már ha az volt. De rám ösztönzően hatott :D

2018. júl. 23. 10:44
 26/26 anonim válasza:
100%
Na, végül mi lett belőle? Megváltiztattad?
2021. júl. 29. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!