Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Elegem van hogy anyám folyton...

Elegem van hogy anyám folyton kutat az üzenetein és a cuccaim között mit tegyek?

Figyelt kérdés

És itt az a baj, hogy nem csak velem, hanem apával is csinálja. Folyton nézegeti ez e-mailjait napi többször és ez már apát is nagyon idegesíti. Nekem folyton nézegeti a facebookos üzeneteimet. Múltkor beszélgettem egy lánnyal messengeren aztán anya az utcán olyat mondott arról a lányról amit a lány mondott üzenetben csak nekem. Mivel én nem mondtam el anyának, így csak onnan tudhatja. Meg amúgy is, napi szinten látom, hogy a saját laptopján nézegeti a facebookom meg az üzeneteimet. És nem is zavartatja magát. Múltkor azzal jött, hogy az instagrammomat is lekutatja, csak még nem tudja, hogy hogyan. És ezt szó szerint a szemembe mondta. Múltkor megbróbaltam vele erről beszélgetni, hogy miért csinálja erre ezzel érvelt, hogy amíg nem költözöl el, vagy legalább nem vagy 18, jogom van hozzá. Akkor ennyi erővel apával mi is kutakodhatnánk a privát beszélgetédei között, mert együtt lakunk. Múltkor anya messengeren beszélgetett valakivel, apa mellé állt aztán anya totál ki volt borulva, hogy apa hogy merészeli nézni ahogy mással beszélget. Erre apa azt mondta hogy ő is nézegeti a miénket, erre anya elviharzott a másik szobába. A másik, hogy turkál a cuccaim között. Elég bénán csinálja, mert semmit nem úgy rak vissza, ahogyan kellene. Mondjuk ez kevésbé érdekel mert számára semmi olyan nincs a szobámba. Viszont az üzenetes nagyon idegesít és elszomorít, hogy nem bízik bennem. Vagy legalább is nekem ez jön le ebből. Már konkrétan nem merek senkivel sem beszélgetni, mert akkor tuti, hogy azzal jönne, hogy miért beszélgetsz te xy-nal, akivel amúgy nem szoktál. Össz-vissz 3 emberrel beszélek napi szinten. Olyan emberekkel, akiket anya is ismer óvodás koruk óta. De tényleg, már semmit se merek leírniaz üzeneteimbe, mert mindent átnéz. Jelszóváltás nem opció. Próbáltam, hiszti lett belőle...

Bocsánat ha hosszú lett, de már nagyon elegem van és ezt még így nem nagyon mondtam el senkinek, szóval ez így most kijött. Eskü jól esett :D Mi tippetek van, mit tudnék csinálni? Vagy tudnánk csinálni apával?



2018. júl. 22. 09:36
1 2 3
 1/26 anonim válasza:
100%
Pedig jelszót kéne váltani, ne érdekeljen h anyukád ezért hisztizik. Egyébként hány éves vagy?
2018. júl. 22. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
100%

Biztonsági zár a gépre és telefonra.

Nálunk az ilyesmi illetlenség!

Szülő/testvér/pár esetén is.

Kérdezzen ha kiváncsi.


Tesómmal 2012-2016 között egy gépet,az ő laptomját használtuk közösen.Én ~30@$ ,ő ~40 éves.Soha nem olvastunk bele egymás levelezésébe,dolgaiba.

Ha épp társat kereset,felugrott az üzenet,szóltam h "keresnek és annyi.

Párom mellett se kell zárnom a telefont,eszébe nem jutna kutakodni!

2018. júl. 22. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim válasza:
88%
Töröld ki minden üzeneted,akkor üres lesz a messenger és nem lesz min kutakodjon
2018. júl. 22. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 A kérdező kommentje:
A saját laptopom+telefonom jelszóval védett. Ő a saját gépéről csinálja mindezt, mert ugye régen amikor nem volt meg az enyém, ott is be voltam jelentkezve. Aztán amikor meg lett az enyém, akkor megtettem, de a családban van egy jelszavakkal teli füzet, amiben benne van a facebookomé és hát így be tudott jelentkezni...
2018. júl. 22. 09:47
 5/26 anonim ***** válasza:
100%

Jelszavak megváltoztatása.

Nekem a telefon sd kártyáján és a gfiókomba van a jelszavaim,txt és doc formátumba.

A telómon a könyvek között van😂

2018. júl. 22. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
96%
Ne legyél már ilyen bamba. Ahelyett, hogy ezt leírtad, már rég megváltoztathattad volna a jelszót..
2018. júl. 22. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
100%
Változtasd meg a jelszót és az újat ne írd bele a füzetbe.
2018. júl. 22. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 A kérdező kommentje:
Igen, tudom hogy jelszót kéne változtatnom de ahogyan már mondtam, volt már belőle egy elég nagy hiszti, szóval ezt szeretném elkerülni. Csak az a baj, hogy beszélni sem lehet vele, mert ha nem tetszik neki valami, akkor 2 másodperc után felkapja a vizet és nekem ehhez sincsen már idegzetem.
2018. júl. 22. 10:08
 9/26 anonim ***** válasza:
100%
Megváltoztatod az összes jelszavadat, külön papírra leírod hogy ne felejtsd el, és azt jól elzárod. Lehetőleg olyan jelszót válassz ami nyomokban sem hasonlít a régire, nincs benne semmilyen jelentős családi dátum, és hozzáteszem valami idióta szó legyen ami tutira nem jut eszébe senkinek és elején meg a végén legyen szám is! Erre az életbe nem fog rájönni. Ha meg számonkéri miért változtattad meg, megmondod hogy mert feltörték és beletúrtak a személyes dolgaidba, és ha nem tetszik neki ne foglalkozz vele. Apádnak is ezt kéne tennie, tanuljon csak anyád hogy más dolgaiba ne turkáljon bele.
2018. júl. 22. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
95%

Nekem is kutakodott a cuccaim kozott, megelegeltem, cukrott, oreganot, lisztet, papirdarabokat, gyogyszereket kipakkoztam es rairtam, hogy fu, speed, kokain. Jott is egy heten belul, hogy mit kepzelek magamrol, mik ezek stb.. Kinyitottam az egyiket(a liszt volt) es beleontottem a szamba. Akkora kiakadast soha senki nem fog latni.

Szerintem vette a lapot es leesett neki, hogy nem kellene csinalni meg, hogy benezte.

2018. júl. 22. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!