Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Más is van úgy rajtam kívül,...

Más is van úgy rajtam kívül, hogy tudja nem a férje az igazi?

Figyelt kérdés
Nem a legjobb apa, és társnak is csapnivaló. Csak a megszokás és a gyerekek miatt beletörődött a sorsába?
2010. jún. 18. 13:26
 1/8 anonim ***** válasza:
75%
de hát akkor miért mentél hozzá?akkor még nem volt ilyen?
2010. jún. 18. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
szerintem nem te vagy az egyedüli sajnos aki így van vele...:S
2010. jún. 18. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

mondjuk nekünk még nincs gyerekünk, de én már nem hiszek ebben az "ő az igazi" című hősszerelmes dumában.


nem, lehet hogy van jobb is a mostani páromnál, de a jelenlegi választékból ő az, aki a leginkább megfelel az elképzeléseimnek.

tudom, hogy mire számíthatok, ha vele maradok, ismerem a hibáit, de nem fogom csak azért elhagyni, hogy egy újabb igazinak vélt emberben csalódjak.

ez van, az élet nem tündérmese, meg Hollywood-i romantikusfilm.

2010. jún. 18. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
60%
Az előzőnél tudtam. Szörnyű leírni, de mindig arról ábrándoztam, hogy egyszer meghal, és hozzámegyek valaki máshoz. Végül elváltam. A mostani férjemről a hibái ellenére tudom, hogy ő az igazi, nem kéne más.
2010. jún. 18. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
92%
Lennék úgy de van annyi eszem hogy olyanhoz hozzá sem megyek. Aki hozzámegy az magára vessen.
2010. jún. 18. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
59%
Persze! Mert tudod is te azt előre...Jaj istenem, fájdalmasan naívak egyesek! Az elején persze még minden szép és jó...utána jönnek a problémák! És igenis vannak olyanok, amiket nem tudsz elkerülni! Ne magadat hibáztasd, hanem válj el és még lehet esélyed a boldogságra!
2010. jún. 18. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
67%

1. Az igazi létezik.

2. Attól, hogy egyesek itt nem találták meg, nem kell fikázni.

3. Azt már az elején érzed,hogy Ő-e a nagy Ő, avagy sem


De akkor minek mentél hozzá? Ez hiba volt. De még elválhatsz. Én el sem tudnám képzelni, hogy ne az igazihoz kössem az életem.

2010. jún. 18. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Ne aggódj több nő és több férfi is van ezzel így. Nem minden fekete meg fehér szóval hogyne lenne:) Személyesen csak egy férfit ismerek,nőből pedig két ilyen ismerösöm van.Nos tapasztalatból még nem tudok beszélni csak 18 vagyok:)
2010. jún. 18. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!