Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » A párom beteg, nem tudok...

A párom beteg, nem tudok mellette lenni, annyira bánt. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

A párom beteg, tudom, hogy mellette lenne a helyem, de nem tudok Vele lenni most...annyira bánt:( Senki nem tud vele lenni most, szülei nincsenek itthon, tesója se, rokonok távol onnan ahol van...

Mondtam, hogy bármikor felhívhat az éjszaka közepén is akár...fel is hívott és beszéltünk...érzem, hogy annyira szomorú...azt mondta megérti, hogy nem tudok ott lenni, én meg szakadok meg...mit csináljak, hogy ne érezze így magát? annyira bánt a dolog, tegnap egész este sírtam...


2010. jún. 18. 08:51
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
53%
De képzeld volt cs annyi a különbség h nem a párommal volt a baj hanem az ö hozzátartozójához akit elápoltam és elis temettem és nincs lelkiismeret furdalásom...nem akarlak kioktatni de nem szép ilyenkor magára hagyni.neked h tetszene a dolog forditva?
2010. jún. 18. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
51%

nem irtad hány éves vagy


volt már ugy nemegyszer,hogy nem tudtam menni,mert...DE keritettem másfél órát,meg egy kölcsönkocsit,és elhoztam magamhoz...


most én párom is nincs jol,igaz ő nem fizikailag beteg,hanem lelkileg viselte meg egy nem befolyásolhato dolog,de képzeld,ugy is leállamvizsgáztam,és dolgozok valamennyit (összes szabim kiveszem lassan hogy vele legyek),hogy őt ápolgatom 24órában...

egy pasi ezt megjegyzi,hogy ha baj van vele vagy-e...

2010. jún. 18. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 A kérdező kommentje:

na jó látom most már csak a támadásokat kapom...

Azt hiszem, hogy nincs jogotok pálcát törni felettem...mindig mellette vagyok (voltam) és ő is tudja, hogy bármikor számíthat rám. A mostani egy olyan helyzet amin nem tudok változtatni, ha változtatnék annak lennének következményei és ő ezt megérti. Nem tudom hogy vagytok vele, de szerintem egy jól működő kapcsolatban van empátia mindkét fél részéről...

Mi mindig kitartottunk egymás mellett és ezentúl is megtesszük...emiatt nem kell lövögetni engem köszi.


A kérdésem csupán azért tevődött fel mert bánt, hogy nem vagyok vele...:-S s nem azért hogy kioktassatok...


de mindegy végül is...nyugi elviselem...

2010. jún. 18. 14:17
 14/15 anonim ***** válasza:

Szerintem telejsen igazad van, és mivel nem árultad el h mi baja a párodnak valóban nem érthetjük h miért, viszont én el tudom fogadni, h valami nagyon fontos okból nem tudsz mellette lenni. Mindenki látja, h ez neked mennyire fáj, és nyilván nem csak hisztizel. Aki ezt nem érti meg, az nemcsak hogy nem volt ilyen helyzetben, de még fantáziája sincs. Simán lehet, h külön országban élnek, h a csaj éppen valami próbaidős állást kapott, és nagyon szüksége van rá, mert 3 éve munkanélküli, ha nem végezné 100%osan akkor kirúgnák, lehet h tanár és érettségiztetnie kell, azt nyilván nem hagyhatja ott, vagy éppen mellette haldoklik az anyukája/lánya, és úgy érzi, hogy neki most nagyobb szüksége van rá. Najó most csak felsoroltam néhány dolgot, szerintem ha a párod látja rajtad a szándékot, és a törekvést akkor nem fog megsértődni, az itteni emberek véleményével meg ne foglalkozz. Becsüllek, amiért nem kezdtél el szitkokat szórni a hozzászólókra, mint sokan ilyen helyzetben :)

(az voltam, aki a zene-,pizza-,levélküldést javasolta)

2010. jún. 19. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 A kérdező kommentje:

Köszi szépen:) Rendes vagy:)



Most már jobban van és holnap utazik haza:)

2010. jún. 19. 09:19
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!