Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » A párom beteg, nem tudok...

A párom beteg, nem tudok mellette lenni, annyira bánt. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

A párom beteg, tudom, hogy mellette lenne a helyem, de nem tudok Vele lenni most...annyira bánt:( Senki nem tud vele lenni most, szülei nincsenek itthon, tesója se, rokonok távol onnan ahol van...

Mondtam, hogy bármikor felhívhat az éjszaka közepén is akár...fel is hívott és beszéltünk...érzem, hogy annyira szomorú...azt mondta megérti, hogy nem tudok ott lenni, én meg szakadok meg...mit csináljak, hogy ne érezze így magát? annyira bánt a dolog, tegnap egész este sírtam...


2010. jún. 18. 08:51
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Mennyire beteg? Gondolom annyira azért nem, ha senki nincs vele. Nuygi, hamar meg fog gyógyulni, rád pedig biztos nem haragszik - biztos jó okod van rá, amiért nem tudsz ottlenni, ezt ő is megérti!
2010. jún. 18. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:

Mennyire beteg azt nem tudom pontosan, mivel csak annyit tudok amit elmondott telefonba...nem láttam...biztosan beteg, de nem tudom mennyire...tegnap este rám ijesztett nagyon elkeseredve hívott fel és hogy indul a sürgősségére...

Sajnos rég nem láttuk egymást és lehet, hogy az is rátesz egy lapáttal a dolgokra...

2010. jún. 18. 09:01
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
Biztosan jó indokod van, amiért nem tudsz vele lenni, és ezt meg is érti. Viszont apró dolgokkal elterelheted a figyelmét a betegségről hogy hamarabb gyógyuljon. Például míg ilyen ramatyul van, add neki a kispárnádat, hogy érezze az illatod, vagy valamilyen ruhádat. Írhatsz neki levelet, amit akkor olvashat amikor senki nincs vele és magányosan fekszik otthon. Süthetsz neki gyógysütit, amit az ágya mellett hagyhatsz. Ilyen apróságok. Egyébként nem súlyos a baja ugye?
2010. jún. 18. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
nem tudom, hogy miért nem tudsz vele lenni és biztosan nehéz helyzetben vagytok, de én a helyedben valahogyan mindenképpen megpróbálnék elmenni hozzá. ápolgatni, vigyázni rá, stb. én voltam hasonló helyzetben. nagyon beteg voltam, műtöttek is, senki nem tudott velem lenni, párom vagy 100 km-re dolgozott tőlem, mégis minden egyes este eljött hozzám, még este főzött nekem, takargatott, ápolgatott, főzte a teákat, stb. reggel hajnalban indult vissza dolgozni. hát iszonyatosan jól esett tőle, pedig nem vártam el. szóval neki is nagyon jól esne, még ha nem is annyira súlyos beteg. valahogy megkellene oldanod, hogy odamenj, bár nem tudom a részleteket. de tuti nagyon boldog lenne, sokat segítene neki a felépülésben.
2010. jún. 18. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem ha napi néhányszor felhívod, elmondod hogy szereted, érdeklődsz róla stb., az is nagyon jól esik neki. Nyilván nagyon rossz egyedül lenni, ha beteg valaki, de a telefon sokat segíthet. Meg az jutott még eszembe, hogy ha bármi úton-módon meg lehet oldani, küldj neki valami ajándékot! Én ha beteg voltam, a legjobb dolog volt kapni valami kis ajándékot, ilyenkor ezek nagyon felértékelődnek.

Jobbulást a párodnak, te pedig próbálj kicsit megnyugodni! :)

(F|22)

2010. jún. 18. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%
küldhetsz neki szép számokat e-mailben, képeket magadról, a kézzel írt levelet feladhatod postán, felhívhatod gyakran, avgy érdeklődhetsz h h van smsben(sokszor) gondolom nő vagy, de azért küldhetsz neki újságot, vagy bármit amit kikézbesítenek, de az smsek és a telefonálások hidd el nagyon sokat számítanak én is egyedül éreztem magam, amikor a barátom 2 percet nem bírt rászánni h egy rövid smst megírjon. Gondolom más városban éltek, megebszélhetitek h adott filmet megnéztek a tvben vagy dvdről és akkor "együtt nézitek" utána dumálhattok róla, küldhetsz neki pizzafutárral kaját találj ki sok apró figyelemsséget
2010. jún. 18. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
Jó, jó, de mi baja? Egyszerű megfázás vagy komolyabb? Nagyon nem mindegy!
2010. jún. 18. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:

Kedvesek vagytok:)

Köszönöm szépen a válaszaitokat...

Sajnos semmiképp nem tudok hozza menni most:( megvan az oka, miért...


Igazatok van meglepem pár dologgal:)


Hát van egy komolyabb megfázása, és ezen kívül veséjével szívivel, májával baj van...főleg ilyenkor érzi meg...

legközelebb egy hét múlva tudunk találkozni, ha pedig minden kötél szakad akkor kedden...:(



Köszi a biztatást

2010. jún. 18. 10:14
 9/15 anonim ***** válasza:
53%
Nekem ha a párom ne adj Isten beteg volna legyen az bármi biztos h mellette lennék a legutolsókig,nem értem m nem birsz vele lenni,ilyenkor nem magadat kéne sajnáltatnod hanem minden erőddel biztatni és mellette lenni amig cs lehet...biztos nem fertőző betegsége van és a lelkiismereteden is könnyitenél...
2010. jún. 18. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:

Nem sajnáltatom magam, egyébként látszik, nem voltál még hasonló helyzetben:-S

Nincs szükségem arra, hogy megmond milyen szívtelen vagyok mert nem vagyok az... eléggé megvisel, hogy nem lehetek ott

De azért kösz!



volt ma is orvosnál aki kicsit sikerült megnyugtassa:)

2010. jún. 18. 13:08
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!