Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Bármilyen segítséget, vélemény...

Bármilyen segítséget, véleményt szívesen fogadok (? )

Figyelt kérdés
18 éves vagyok a párom 20, 2 éve vagyunk együtt. Már néha tényleg úgy érzem megörülök. A párom családja elviselhetetlen, befolyásolják, ugráltatják. Az én családom jó, de viszont nálunk él mamám, tőle semmit nem tudunk kezdeni, nem tudok főzni, mosni, takarítani, semmit, mert folyamatosan minket figyel. A páromat mindennek le szokta hordani. A testvérem velünk él 25 éves mindenbe bele akar szólni, ha megyek valahova az a baj, ha a párom jön az, ha a párom jön velünk kirándulni az, szóval minden. Suliból van 2 évem és neki is. Már nem bírom tovább. Néha már tényleg úgy érzem, hogy már csak egy babó segíthetne nekünk. Mi a véleményetek? Mit tennétek?
2018. júl. 8. 09:38
1 2 3 4 5
 31/41 anonim ***** válasza:
85%

A Válszolók a bunkók ? Valóban ? De azt még most sem sikerült elmagyaráznod, hogy mire megoldás a " babó ". Istenem, rosszul vagyok tőled... Az ilyenekből, mint te, szoktak válni gyereküket elcsapó " szülők", amikor rájönnek, hogy egy " babó " nem csak illatos, cukimuki csomagocska. Hanem el kell tartani, fel kell kelni hozzá, pénzbe kerül, nem is kevésbe. Beteg is szokott lenni és ordít.

Ekkor rájössz, hogy semmire sem volt megoldás.

Még csak együtt sem éltetek a barátoddal,áruld már el, ugyan mire szülnél ? Tudod, az egy dolog, hogy néha összejárkáltok. De elárulok egy titkot : a kapcsolatok általánan nem a nagy dolgok miatt szoktak megbukni. Hanem az apró, pitinek tűnőkön. Amikor kiderülnek a pici, de annál idegesítőbb szokásaitok. Na, ezeken szoktak múlni.

Drága kislány, irány albérlet, ha nem bírod a csaladot, de az ilyenek, mint te , akik a gyereket látják megoldásnak=eszköznek, ahh... Inkább hagyjuk is....

2018. júl. 8. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/41 anonim ***** válasza:
62%
Valóban vannak a CSOKnak feltételei. Az egyik, h vissza is kell fizetni! Arról nem beszélve, h az ne szüljön, aki a defektes családjától akar megszabadulni. Persze a család véleménye is érdekelne...
2018. júl. 8. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/41 Alexa890610 ***** válasza:
85%

Miért van szükség egy kisbabára, ahhoz hogy külön koltözzetek a pároddal???

Baba nélkül nem lehet költözni???


Nekem ezt magyarázd el légyszíves, mert ezt nem értem.

🙄

2018. júl. 8. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/41 anonim ***** válasza:
81%

#29-es ne nekem magyarázd, nem én akarok a semmire gyereket. :D


Viszont még mindig kíváncsi vagyok a kérdező gondolatmenetere...

2018. júl. 8. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/41 anonim ***** válasza:
84%
Bocsi 27nek ment volna :D
2018. júl. 8. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/41 anonim ***** válasza:
73%
Igaz, hogy szinte senki nem ért veled egyet, de hidd el, ezt a legnagyobb jóindulattal ítra mindenki. Egy babóval csak rontanál a jelenlegi helyzeteden. Most gondolj bele,/y lehet teljes állásod, ha sikerülne olcsó albérletet kifognotok, később tudnátok gyűjteni saját lakásra. Babával viszont 3 évig gyesen leszel. Jobb esetben betudod adni bölcsibe. De lehet beteges, vagy bármi közbejöhet. Gondold át.
2018. júl. 8. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/41 anonim ***** válasza:
86%
A babo nem plüss amit a sarokba vágsz ha megunod,mert az se segit majd a szar családi és a szar parkácsolatodon..
2018. júl. 8. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/41 anonim ***** válasza:
77%
Ilyen helyzetben nem egy baba fog megoldást hozni, hanem az, ha kiálltok mindketten magatokért. Albérletbe nemcsak tiniterhességgel lehet ám elköltözni. Ilyen körülmények közé babát vállalni meg egyenes út ahhoz, hogy pokollá tedd a gyereked életét. Nem vagy elég érett hozzá, alig keresel vmit, az életeteket a család irányítja...szerinted ez megváltozik attól, hogy szülsz egy gyereket?
2018. júl. 9. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/41 anonim válasza:
71%

https://www.gyakorikerdesek.hu/gyerekvallalas-neveles__terhe..


Nekem nagyon úgy jön le a kerdesed,hogy kamu...

Vagy unatkozol, vagy azt akarod,hogy kapj segítséget,amit talan eladni akarsz...

Volt már erre példa.

Sajnos a mai világban egyre több.

Megsajnálnak az emberek és küldenek minden felöl pénzt,baba holmit...

Ismerek olyat,akinek tényleg elkel a segitség,de olyat is,aki csak eladja neten keresztül.

Jó lenne az ilyeneket kiszúrni

2018. júl. 10. 04:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/41 anonim ***** válasza:
72%

#22 vagyok.

Na ugye, hogy igazam lett, hogy jön a "babó"?

Köszi a linket utolsó. :)

2018. júl. 10. 06:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!