Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Nem tudom, hogy mit csináljak?...

Nem tudom, hogy mit csináljak? (lent. )

Figyelt kérdés

15éves vagyok most voltam 9.-es. Nem arra a szakra vettek fel ahová szerettem volna menni (közgázra)A szüleim is ezt szerették volna, de nem vettek fel csak kereskedelem marketingre. Ott jártam a 9.-et. Most viszont lenne egy lehetőségem hogy átmenjek közgazdaságra 10.től,mert elég jó lett a bizonyítványom.Úgy érzem,hogy apukám nagyon szeretné hogy átmenjek, anyukám azt mondja hogy döntsem el én, ahogy érzem. Nem tudom mit csináljak. Szerettem volna közgazdaságot tanulni, ráadásul pont abban az iskolában ahová most könnyen átmehetnék. De egyszerűen nem tudom... Ebben a suliban megszerettem a tanárokat, és az osztálytársaimat is, viszont a másikból csak 1 lányt ismerek...Nehéz lenne beilleszkednem nagyon?:S


Ti mit csinálnátok?


2010. jún. 17. 14:26
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat,Még nem tudom, hogy mi lesz! Megbeszélem majd szüleimmel is,aztán eldöntjük!

Köszönöm még egyszer mindenkinek!:)

2010. jún. 17. 15:04
 12/12 anonim ***** válasza:

Gyűjts érveket mindkét oldalhoz:a menéshez és a maradáshoz.

És amelyikhez több érv van,amelyiket jobban szeretnéd,azt tedd meg!Maradj vagy menj?Dönts te!

2010. jún. 17. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!