Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Az éjszakai horkolás hogyan...

Az éjszakai horkolás hogyan hat ki a kapcsolatotokra?

Figyelt kérdés
2010. jún. 16. 17:34
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

nő létemre én horkolok:)) a párom nevetgél rajta...igaz nem gyakran fordul elő:)


amúgy szerintem egy jó kapcsolatban nem hat ki...

2010. jún. 16. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
szeretem a párom,a hibáival együtt. sehogysem hat ki. és csak akkor horkol ha nagyon fáradt. amugy meg ha valaki álmos,fáradt bárhogyan képes elaludni
2010. jún. 16. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Nálunk mindketten horkolunk idönként, de ez csak akkor zavaró, ha aki nem horkol, nem tud elaludni töle. Ilyenkor kicsit megsimogatjuk a másikat, akkor elhallgat legalább is kis idöre, és mire újra kezdi, addigra már a másik is alszik.
2010. jún. 16. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Mi már elváltunk,de nem ez volt a válóok... Engem eléggé zavart,különösen amikor reggel a férjem kiröhögött,amikor kialvatlanul kóvályogtam,mert alig aludtam a horkolásától.És tette a megjegyzéseket,hogy "éjjel aludni kell,nem a horkolásom hallgatni".A cinizmusa zavart.Ő hasi elhízott volt,ami nagyban hozzájárult a horkoláshoz,de nem akart változtatni rajta,pedig a pihenéshez nekem is jogom lett volna.
2010. jún. 16. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Az én férjemnél nincs nagyobb horkolómester. De nekem is vannak egészségügyi problémáim, amit ő is tolerál. Ha nagyon horkol átmegyek a másik szobába és nem költögetem egész éjszaka.
2010. jún. 16. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
sehogy. amíg a párom horkol, addig én jó mélyen alszok, meg se hallom. mi ebben is összepászolunk :P
2010. jún. 16. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Lány vagyok és én horkolok de állítólag nem túl hangosan, és nem is túl gyakran. A barátom el tud aludni bármilyen hangzavar van, úgyhogy nem hiszem hogy zavarja. Én könnyebben felébredek, TVmellett nem is bírok elaludni, úgyhogy ha ő horkolna, biztos zavarna engem. De szerincsére ő is csak ritkán, és nem olyan hangosan, mint pl. apám, akitől még az ablakok is berezonálnak.:D
2010. jún. 16. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Sehogy. Ha elkezd horkolni, az oldalára fordítom, az segít. Kiskifli :)
2010. jún. 16. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim válasza:
Én szingli vagyok,de nem zavarna ha a párom horkolna.
2010. jún. 16. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Ne foglalkozz vele hogy ki horkol, ki nem. Ez nem lehet akadálya szerintem a jó kapcsolatnak.
2010. jún. 16. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!