Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Lehetséges ez vagy csak én...

Lehetséges ez vagy csak én nagyitom fel a dologkat?

Figyelt kérdés
Egy rokonommal beszéltettünk, a suliról és följött egy tanárom, hogy hogyan viselkedik velem meséltem neki a dolgokról, ő azt mondta hogy szerinte, érez valamit a tanárom írántam, és azért viselekdik ugy velem. A rokon álltalában nem szokott tévedni. Igaz volna tényleg érez valamit írántam?
2010. jún. 16. 14:27
1 2 3
 11/29 anonim ***** válasza:
Szerintem is csak többet látsz bele a mondataiba vagy cselekedeteibe mint amit valójában jelent, mert tudat alatt reménykedsz és többet akarsz belelátni. De ez nem így van. A rokonod is azért mondta azt, mert te azt mondtad el amit te akarsz látni. Ne kezdj ki vele!, ne mássz rá!, hagy őt békén! és felejtsd el!!! Keress korodbeli fiút. Tönkretennéd egy (talán családos) ember életét egy hóbort miatt? Térj már észhez!!
2010. jún. 16. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/29 anonim ***** válasza:
Teljesen egyet értek a 14:44-essel!
2010. jún. 16. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/29 A kérdező kommentje:
én pont ugy mondtam el neki ahogy történtek.azokat amik felkavartak direkt kihagytam.csak főbb dolgokat mondtam a rokonnak.
2010. jún. 16. 15:02
 14/29 A kérdező kommentje:
tanár néz engem, kedvesen bánik velem, sokkal jobb indulatú mint másokkal ,volt rá pl hogy néha bókolt is és próbál vicces lenni, utoljára mikor beszéltünk évvégén nagyon kedves volt közvetlen.nem olyan tartozkodo mint év közben volt.
2010. jún. 16. 15:10
 15/29 anonim ***** válasza:
Lehet,hogy okot szolgaltattal ra,hogy ugy viselkedjen veled.Eszedbe ne jusson kezdeni vele,mert abbol nagy botrany lehet!
2010. jún. 16. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/29 A kérdező kommentje:
miféle okot?
2010. jún. 16. 17:03
 17/29 anonim ***** válasza:

"én pont úgy mondtam el neki, ahogy történtek"


Nem, te pont úgy mondtad el, ahogy ÁTÉLTED. A tanárod biztos másképp mesélné. Szerintem túlzol.


Év vége van, a tanárok is várják a vakációt, ilyenkor mindenki oldottabb, közvetlenebb. Lehet, hogy szimpatikus vagy neki, de ne láss bele többet a helyzetbe. A tanár is ember, vannak szimpatikus és kevésbé szimpatikus tanítványok, ez van.

2010. jún. 16. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/29 A kérdező kommentje:
ma 16:38 miféle okra célzól?
2010. jún. 16. 17:29
 19/29 anonim ***** válasza:
Hat lehet,hogy kihivoan viselkedtel vagy megprobaltal flortolni vele.
2010. jún. 16. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/29 anonim ***** válasza:
Neked kellene tudnod,hogy milyen okot adtal neki!
2010. jún. 16. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!