Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Lehetséges ez vagy csak én...

Lehetséges ez vagy csak én nagyitom fel a dologkat?

Figyelt kérdés
Egy rokonommal beszéltettünk, a suliról és följött egy tanárom, hogy hogyan viselkedik velem meséltem neki a dolgokról, ő azt mondta hogy szerinte, érez valamit a tanárom írántam, és azért viselekdik ugy velem. A rokon álltalában nem szokott tévedni. Igaz volna tényleg érez valamit írántam?
2010. jún. 16. 14:27
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
100%

Jujj!

Mindenképpen legyél tartózkodóbb. A tanár-diák viszony tabu.


Ha felnőttél és már nem leszel az iskola diákja, a helyez pedig változatlan, akkor már lehet.


Ezt a tanárnak tudnia kell!

2010. jún. 16. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
Hogyan viselkedik a tanarod veled?
2010. jún. 16. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy csak nekem nem világos de ebből most így nem sokat értettem. Miért mit csinált a tanárod hogy a rokonod ezt gondolja? Amúgy szerintem minden tanárnak vannak kedvencei (legalábbis eddigi tapasztalataim szerint) de az nem feltétlenült jelenti azt hogy valami komolyabbat érez irántad. Vagy az is lehet, hogy tehetséges vagy a tantárgyából és ez imponál neki.
2010. jún. 16. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 anonim ***** válasza:

hát lehet hogy igaza van, lehet hogy nem.


Mondjuk ha leírnád hogyan viselkedik az a tanár, talán könnyebb lenne megítélni.


Annyiból,h az ismerősöd azt mondta, senki sem fogja tudni megállapítani,h igaza van-e.

2010. jún. 16. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 A kérdező kommentje:
a tantárgyából nem vagyok zseni 3 -as vagyok csak.
2010. jún. 16. 14:35
 6/29 anonim ***** válasza:

Hogy őszinte legyek ezekből az információkból amit nyújtottál nem igazán lehet következtetni.

Egyébként a tanárok nem nagyon szokták megengedni maguknak hogy érezzenek a diákok iránt, mert az az állásába is kerülhetne, akkor meg minek tanult annyit. Persze van olyan is aki szarik erre, és kavar azokkal a diákokkal, akik hajlandóak széttenni neki. De erre azt tudom mondani, hogy a tanár és a tanuló szégyene egyaránt.

Amúgy persze tetszhetsz neki, de ne várd, hogy ezt ki is mutassa nyíltan, mert az állásába kerülhet. Szóval, ha a viselkedése árulkodó, lehet, hogy bejössz neki, mert helyes vagy és szimpi, de bízzunk benne, hogy ennél meg is marad és nem szándékozik tovább lépni.

2010. jún. 16. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 A kérdező kommentje:
és ha azt akarom hogy tovább lépjen ezeknél?
2010. jún. 16. 14:40
 8/29 anonim ***** válasza:
100%
Akkor itt van a kutya elásva! Te érzel iránta valamit és szeretnéd hogy ő is így érezzen. Igaz?
2010. jún. 16. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 A kérdező kommentje:
nem tudom hogy hihetek e a rokonomnak.a rokonom nem tudja hogy nekem tetszik a tanárom. vagy lehet azért vágta rá ezekre a rokonom hogy növelje az önbizalmamat?és nem is gondolta komolyam amit nekem mondott ,mert azt hiszi ugysem közelednék a tanár felé?ha igaz is lenne
2010. jún. 16. 14:43
 10/29 anonim ***** válasza:
100%
Akkor egyszerűen egy h.lye pitsa vagy. Az is lehet, hogy beképzeled magadnak és a tanár le se xar.
2010. jún. 16. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!