Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » A te csaladodban mi a "nem...

A te csaladodban mi a "nem normalis"?

Figyelt kérdés
Azt mondjak minden csaladban van valami hulyeseg, vagy olyan szemely, aki viselkedesevel hatast gyakorol a tobbiekre. Nalatok mi ez a titok?
2018. jún. 12. 11:58
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
100%
Az hogy a nővérem saját magára nagyon igényes, ad magára maximálisan elvárja saját magától hogy csinos legyen, meg egészséges és jó alakja, de a környezetére viszont baromi igénytelen, a házába iszonyatos állapotok vannak kb, és leszarja. Holott a szüleinktől nem ezt látta.
2018. jún. 12. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim válasza:
100%
Az enyémben senki és semmi nem az. Alkesz szülők, mesevilágban élő szintén italozós nagyszülők, pszichopata testvér, további drogos illetve mentális beteg rokonok. Én meg depressziós vagyok szerencsére egyenlőre még károsszenvedélyektől mentes, amint lehetőség adódik szedem a sátorfát..
2019. ápr. 6. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Nálunk az, hogy az unokatestvéreim a szentek én meg le sem vagyok akkor szarva, csak piszkálnak... Hál istennek csak havi egyszer kell találkoznom a nagyszüleimmel akik ennyire megkülönböztetnek... A hab a tortán az, hogy én jobb tanuló vagyok egy ERŐSSEBB gimnáziumban.
2019. jún. 3. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!