Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Véleményetek érdekelne mit...

Véleményetek érdekelne mit gondoltok ez egy normális kapcsolat?

Figyelt kérdés
3 hónapja vagyunk együtt elvileg szeret de nem sokat talakozunk dolgozik ő is én is mellette sulizok még. De van hogy lemondja mert rosszul van erre küld egy képet hogy haverjával van. Nem jön el velem buliznii de egyedül igen. Szabit is csak a hétvégi kiruccanasaira veszi ki. Néha ott alszom én se hívom mert mikor elősször ott aludtam masnap mentem pestre a szuleimmel vasarolni és nem hívtam mert hát ki voltak akadva. Meg nem erőltettem hogy bejöjjön velem a discóba ha ő nem jár csak máshová bulizni. Mert neki az ratyi ahová én járok ő szerinte. Szeret de nem akarom hogy megint kiahasználjanak
2018. jún. 12. 00:54
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Nyilván idegenként nehéz megítélni a dolgokat, de nekem ennyiből azért már bőven az jön le, hogy ez nem normális. Nem szakít rád időt már most, az elején sem, mi lesz itt később?

Te látod is, beszélsz is vele, érezned kéne, hogy mi lehet, bár nem mindenkinek jó az emberismerete, az tény.

2018. jún. 12. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 babyboom567 ***** válasza:
100%

Ha szeretne ,szakítana rád időt.Én dobnám,és várnék egy olyan pasira, aki epedezik érted. Discóba meg ne járj szerintem, tényleg ratyi hely ha elmúltál 12 éves.

És már most kihasznál,gondolom csak akkor taliztok ha ő akar.Ez a kihasználás.

2018. jún. 12. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Ha szeretek valakit, az abból látszik, hogy jól érzem magam vele és szeretem vele eltölteni az időt.

Az, hogy elővesz téged, amikor olyanja van, és a sarokba dob, mint egy megunt tárgyat, amikor olyanja van, arra utal, hogy nemigen becsül téged, mint embert.

Igazából azt nem értem, miből gondolod, hogy szeretne. Arról meg egyáltalán nem szóltál, hogy te egyáltalán szereted-e őt - neked az elég, hogy valaki néha azt állítja (nem túl meggyőzően), hogy szeret?.

2018. jún. 12. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Nem szeret, hidd el. Ha kívülről nézed a kapcsolatotokat ezt te is tudod. Te mit tanácsolnál ha egy barátnőd lenne ilyen helyzetben?
2018. jún. 12. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Jótanácsom,sose legyél hézagtöltő barátnő pasi melett,aki lo helyett a szamár szerepében van.. :( Ez nem kapcsolat,ez tengelengi kavarás,entyem pentyem,max..
2018. jún. 12. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!