Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » A te csaladodban mi a "nem...

A te csaladodban mi a "nem normalis"?

Figyelt kérdés
Azt mondjak minden csaladban van valami hulyeseg, vagy olyan szemely, aki viselkedesevel hatast gyakorol a tobbiekre. Nalatok mi ez a titok?
2018. jún. 12. 11:58
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
77%
A komplett családom úgy anblokk...
2018. jún. 12. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
87%
A nagy családban az, ha nem házasodok meg. Szük családban pedig ha igen :D
2018. jún. 12. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
84%

A sógornőm...

(és nemcsak szerintem, még anyósomék szerint is.)

2018. jún. 12. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
90%
3-as miért nem normális a sógornő? csak kíváncsiságból..
2018. jún. 12. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
84%
Nincs ilyen. 😊
2018. jún. 12. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
87%
2: Ez igen! :DD
2018. jún. 12. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 Metionin ***** válasza:
100%
Az hogy kívülről tökre családnak néz ki, valójában meg 2 idegen csinált egy gyereket, aki szintén idegen köztük.
2018. jún. 12. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
69%
Egyik Fél Tesóm pszichológushoz jár a "családunk" miatt, de legfőképp apám miatt. Hozzá tenném lekopírozott hasonmása apámnak kinézetre is illetve viselkedésre is, gondolom ezért kell pszichológushoz járnia. De mi igazából egy mozaik család vagyunk ráadásul egy közös "családi" céggel ahol mindenki utál mindenkit de a pénz miatt eltűrjük egymást. Ehez még hozzá jön hogy anyám és apám (20évvel fiatalabb csaja lett) elváltak de ennek ellenére együtt dolgoznak. A másik kettő fél tesómról még szó sem esett illetve arról sem hogy mi folyik a cégben minden áldott nap mert van két elmebeteg(apám és egyik fél tesóm) akik ránk is próbálnak nyomást gyakorolni. És nagyanyámról (apám anyja) szó sek esett milyen szar kavaró a kicsi unokájával(apám egyik fia) együtt. Én fél éve vagyok csak a cégben de meglesz az egy évem állok is tovább az ország másik végébe. Aki ismeri a családunkat az tudja ezt csak.
2018. jún. 12. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
53%

Jaaa a hab a tortán hogy apukám kőkemény neonáci meg kb az egész családom de nekem nyilván egy cigány gyerekbe kellet bele bolondulni de 6 éve jól megvagyunk csak még soha nem találkozott a családommal.


8# voltam és szerintem nyertem😂

2018. jún. 12. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk senki, még én sem :D
2018. jún. 12. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!