Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Vállaljak gyereket?

Vállaljak gyereket?

Figyelt kérdés
Párkapcsolat: 8 éve vagyok együtt a parommal. 33 és fél éves Vagyok. Nem vagyunk házasok és gyermektelenek vagyunk. Nem hagynám ki az életembôl a babát. Átestünk egy- két válságon. Töténetesen beleszerettem masba. De megsem lett belole kapcsolat. A más elment. Megmaradtunk mi egymasnak, viszont sokszor az a gond h nem tudjuk egyutt jol eltolteni a szabdidônket. Nekem tulsagosan esemenymentes az otthonülés. Szeretem ôt de nem langolok, tudom a langok alabb hagynak és marad a parazs biztos melege. vajon érdemes e ebbe a kapcsolatba gyermeket szülni?
2018. jún. 9. 12:57
1 2
 1/12 AndrejjaMarijann ***** válasza:
67%
Ne vállalj gyereket, attól semmi se lenne jobb, ugyanúgy nem lennél szerelmes a párodba. Őszintén, minek? Hogy ne unatkozz otthon?
2018. jún. 9. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
70%

Felejtps, alapból, minek vagy vele?


Akkor kellett volna elhagyni, mikor jött a "másik" fél, akibe belezúgtál.

2018. jún. 9. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
46%
Vállalj, a hazádnak szüksége van rád. Hozz világra még egy magyart!
2018. jún. 9. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
44%
Ha nem bírod az otthonülést, akkor kizárólag csak úgy vállalj gyereket, ha a párod egyedül neveli. Te hazamész este, megkérdezed, mi újság, esetleg megfürdeted, kikérdezed a leckét, de többet ne vállalj, mert be fogsz csavarodni.
2018. jún. 9. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
57%

Ha már ezt kérdezned kell, akkor ne.Szegény gyerek, milyen élete lenne egy folyton unatkozó, apját sem szerető és megcsaló anya mellett....

Inkább védekezz!Ez lesz a legjobb, ne tedd tönkre mások életét is!

2018. jún. 9. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
57%
próbálkoztok egyáltalán? a szerelem nem jön magától, dolgozni kell idővel érted. Mozduljatok ki(mozi, séta) és mindennap legyen szex (ez nem vicc határozottan fellendíti az ellaposodott kapcsolatot is).
2018. jún. 9. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
26%
Ilyen kapcsolatba ami nincs is.. Nem kell gyerek,h ebbe a légkorbe nőjőn fel,h a családot ezzel azonositsa..
2018. jún. 9. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
50%
Ne vállalj. Amúgy is csak egy nyűgöt vennél a nyakadba az elkövetkező 20-22 évre.
2018. jún. 9. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
47%

Ha mindketten meg akarjátok menteni meg a kapcsolatot, kezdjétek az alapoktól.

Ha nem, akkor inkább váljatok szét, mert nincs értelme az egésznek, babát vállalni pláne.

2018. jún. 9. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
31%
Miért ne vállalnál? Ha eseménytelen az otthonülés, az azt jelenti, hogy tele vagy energiával, nem tudod mire fordítani. Egy gyerek megtöltené az életedet mozgással, eseménnyel, érzelmekkel, vagyis elkezdenél élni !
2018. jún. 9. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!