Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Annyira idegesit pár családtag...

Annyira idegesit pár családtagom, mit tudnék tenni?

Figyelt kérdés

Itt van például nagyanyám, akiről tudniillik nagyon fukari ami a pénzt illeti és ugyebár nálunk ( Erdélyben ) a strand belépő elég olcsó. Viszont ha valami olcsó akkor azt ő úgy kiakarja használni, mintha holnap jönne az Apokalipszis , úgyhogy ma is például elküldte az uncsimékat ( akik nála laknak jelenleg ) a strandra, reggel 11 óra és 1 óra között ! ( nálunk 13 perccel múlt 1 óra )

Felháboritó, ugyanis az uncsimék szüleit nem érdekli a dolog, nagyanyám meg csak úgy csavarja ki a lehetőségeket, mint egy vizes ruhát, az utolsó cseppig

A nap viszont rendkivül káros ilyenkor és nem fogják fel, hogy egyszer még megjárhatják


Namostmár, én a hónap elejétől sokat változtam, egy szókimondó emberből inkább olyanná váltam, aki témát vált, minthogy megbántsak valakit vagy minthogy vita alakuljon ki, ezért is most inkább nem foglalkoznék az üggyel, szóval kicsit rájöttem, hogy az idő túl kevés, az élet meg túl fárasztó ahoz, hogy másokat próbáljunk megváltoztatni


Nektek mi a véleményetek ? 15/L


2010. jún. 15. 12:23
1 2 3
 21/26 A kérdező kommentje:

A helyességemet te csak ne komentáld , mert elbújhatsz mellette


Az érthetőséget pedig már elmagyaráztam : be kell olajozni a kerekeket, feltéve, hogy megvan az összes, bár kétlem

De szerintem még ezt sem érted, amit ide irtam, úgyhogy felesleges tovább dumálni

Menj ki a strandra

2010. jún. 15. 13:59
 22/26 anonim ***** válasza:
Neked kéne ott lenni 11 óra óta kislány:D:D:D
2010. jún. 15. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 anonim ***** válasza:

Szerintem egy 15 éves ne akarjon kioktatni nálánál valószínűleg idősebb embereket.

A helyesírásról: a mondataid végén, kedves kérdező, egy k*rva pontot sem láttam még, pedig tudtommal a kijelentő mondatokat az zárja le.

Különben meg: szemtelen vagy, értetlen, és pofátlan, kíváncsi vagyok, ekkora lenne-e a pofád, ha szemtől szemben állnál egyik-másik válaszolóval?!

Meg arra is kíváncsi vagyok, hogy ha majd neked kell x forintnyi fizetésből megélned, akkor mennyit fogsz foglalkozni az egészségeddel... lehet, hogy annak fogsz örülni, hogy egyáltalán zsíros kenyérre telik, és örülsz majd egy picike akciónak is.

Számomra az a felháborító, hogy egy ilyen éretlen kisgyerek felülbírálja egy nála jóval idősebb és tapasztaltabb felnőtt döntését! Örülnél inkább annak, hogy telik még egyáltalán strandolásra!

2010. jún. 15. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 anonim ***** válasza:

Nekem eddig fel sem tűnt hogy sose írt pontot:D

És akkor még én bújjak el a helyesírásommal?:D

2010. jún. 15. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 anonim ***** válasza:
Tán még mindíg srtandolsz:DxD
2010. jún. 16. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 anonim ***** válasza:

Sorry,csak hogy meg ne szólj véletlenűl írtam el:D

Szólval: tán még mindíg strandolsz?:DxD

2010. jún. 16. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!