Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Annyira idegesit pár családtag...

Annyira idegesit pár családtagom, mit tudnék tenni?

Figyelt kérdés

Itt van például nagyanyám, akiről tudniillik nagyon fukari ami a pénzt illeti és ugyebár nálunk ( Erdélyben ) a strand belépő elég olcsó. Viszont ha valami olcsó akkor azt ő úgy kiakarja használni, mintha holnap jönne az Apokalipszis , úgyhogy ma is például elküldte az uncsimékat ( akik nála laknak jelenleg ) a strandra, reggel 11 óra és 1 óra között ! ( nálunk 13 perccel múlt 1 óra )

Felháboritó, ugyanis az uncsimék szüleit nem érdekli a dolog, nagyanyám meg csak úgy csavarja ki a lehetőségeket, mint egy vizes ruhát, az utolsó cseppig

A nap viszont rendkivül káros ilyenkor és nem fogják fel, hogy egyszer még megjárhatják


Namostmár, én a hónap elejétől sokat változtam, egy szókimondó emberből inkább olyanná váltam, aki témát vált, minthogy megbántsak valakit vagy minthogy vita alakuljon ki, ezért is most inkább nem foglalkoznék az üggyel, szóval kicsit rájöttem, hogy az idő túl kevés, az élet meg túl fárasztó ahoz, hogy másokat próbáljunk megváltoztatni


Nektek mi a véleményetek ? 15/L


2010. jún. 15. 12:23
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:

Hát tudod neked 15 évesen ez a legnagyobb problémád, hogy nagyanyád strandra küld valakit a napsütéses jóidőben, ennyi bajod legyen világéletedbe!

Az meg hogy olcsó és kihazsnálja igaza van, legalább nemcsak hetente tudnak strandra járni hüsölni!

2010. jún. 15. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 A kérdező kommentje:

Nem ennyi bajom van, nekem van elég dolgom, de ettől még nem lehetek közömbős a körülöttem történő eseményekre

Vagyis lehetek, épp azon vagyok most, csak ezt akartam tudni, hogy szerintetek jó ötlet-e ....... látom, hogy a válasz : Igen

2010. jún. 15. 12:29
 3/26 anonim ***** válasza:

Én nem értem, mi a gond a stranddal.

Vagy nem azzal van a gond?


Bocs, de tényleg nem értem.

2010. jún. 15. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
igen.A nagyanyád ilyen marad. Felesleges küzdeni.
2010. jún. 15. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:

"Annyira idegesit pár családtagom, mit tudnék tenni?"


Semmit. A család arról szól, hogy összetartozunk, legyünk bármilyenek is, eléfogadjuk és szeretjük egymást.

Ezenkívül ez a strandos sztori vihar a biliben, nem?


15 éves vagy, ülj meg a s@ggeden, szerintem semmit nem értesz azoknak az embereknek a motivációiból, akik "idegesítenek".


Ahhoz külön gratulálok, hogy a "hónap eleje óta sokat változtál". Tehát két hét alatt. Sokaknak egy élet alatt nem sikerül...

Nem az élet túl fárasztó, édesszívem, hanem te leszel, ha ilyen maradsz. Take it easy.

2010. jún. 15. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 A kérdező kommentje:
12:33 - ez nagyon gagyi válasz volt, kiméld meg magad szerintem és ne égesd magad többet a kérdésem alatt
2010. jún. 15. 12:35
 7/26 A kérdező kommentje:

jha, de azért a " Take it easy " - s szöveg tetszett ! :-)

Na heló

2010. jún. 15. 12:35
 8/26 anonim ***** válasza:

Nem jó ötlet a legnagyobb UV-sugárzásban kiküldeni a gyerekeket, de van 50 faktoros védő krém is már, és jelenleg nem olyan a gazdasági helyzet, hogy az ember ne használja ki az olcsó dolgokat, a jó lehetőségeket.

A nagyanyád kiforrott személyiség, sosem fogod megváltoztatni. Egyébként is több élettapasztalattal rendelkezik, mint te. Te csak egy fejlődésben lévő, lázongó tini vagy, aki azt hiszi, hogy rettentően okos, a szülők és a felnőttek meg persze hülyék. Meglátod, pár év múlva, amikor majd már egyetemre akarsz jelentkezni, megérted és jobban átlátod a politikát, meg az egész gazdasági mizériát, baromira nem fognak ezek a dolgok érdekelni...

Ja, és nemrég nőttem ki a tinikoromból, úgyhogy tudom, miről beszélek.

20/N

2010. jún. 15. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 A kérdező kommentje:
Oké oké , na , elhiszem nektek :-D
2010. jún. 15. 12:37
 10/26 anonim ***** válasza:

12:33 vagyok

kérdező, erre mondják, hogy hü-lye kérdésre hü-lye választ. Hallottad már?

Aki ennyire nímand kérdést ír ki, ami ráadásul alig értehtő, az mit vár? Te mit vártál?

Hogy kettőnk közül ki égeti magát, az nem kérdés. Egy spórolós nagynéni miatt a gyakorikerdesek.hu-n indítasz kérdést? Nagyon szórakoztató vagy, ez abszolút a javadra írható.

2010. jún. 15. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!