Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Annyira idegesit pár családtag...

Annyira idegesit pár családtagom, mit tudnék tenni?

Figyelt kérdés

Itt van például nagyanyám, akiről tudniillik nagyon fukari ami a pénzt illeti és ugyebár nálunk ( Erdélyben ) a strand belépő elég olcsó. Viszont ha valami olcsó akkor azt ő úgy kiakarja használni, mintha holnap jönne az Apokalipszis , úgyhogy ma is például elküldte az uncsimékat ( akik nála laknak jelenleg ) a strandra, reggel 11 óra és 1 óra között ! ( nálunk 13 perccel múlt 1 óra )

Felháboritó, ugyanis az uncsimék szüleit nem érdekli a dolog, nagyanyám meg csak úgy csavarja ki a lehetőségeket, mint egy vizes ruhát, az utolsó cseppig

A nap viszont rendkivül káros ilyenkor és nem fogják fel, hogy egyszer még megjárhatják


Namostmár, én a hónap elejétől sokat változtam, egy szókimondó emberből inkább olyanná váltam, aki témát vált, minthogy megbántsak valakit vagy minthogy vita alakuljon ki, ezért is most inkább nem foglalkoznék az üggyel, szóval kicsit rájöttem, hogy az idő túl kevés, az élet meg túl fárasztó ahoz, hogy másokat próbáljunk megváltoztatni


Nektek mi a véleményetek ? 15/L


2010. jún. 15. 12:23
1 2 3
 11/26 A kérdező kommentje:
Hát nah, nem szereted a szórakoztató embereket ? :-)
2010. jún. 15. 12:39
 12/26 anonim ***** válasza:
Imádom :)
2010. jún. 15. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 anonim ***** válasza:
Valószinűleg a nagymami pont 11 órára jutott el arra a szintre, hogy már nem bírta az uncsidékat elviselni otthon tovább, (ha az uncsidék esetleg rád hasonlítanak:)
2010. jún. 15. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 A kérdező kommentje:

xDD


Egyáltalán nem rám ütnek, mert akkor senki sem tudna megválni tőlük <3<3<3<3<3<3 XD

2010. jún. 15. 12:50
 15/26 anonim ***** válasza:

Ez a kérdés...jézusom.Mi abba a probléma hogy a mamád spórol.Ő pénze,azt csinál vele amit akar.

Külömben is az öregek ilyenek.Neked ezzel mi a bajod?

Inkább mentél volna te is strandolni mint hogy ezt a kérdést feltedd:D:D

2010. jún. 15. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 A kérdező kommentje:

Megyek én is, csak este, mert én még nem állok ott, hogy minden baromságokat csináljak csak a spórolásért

És különben sem csinálnék, az egészség a legfőbb dolog, de persze ez csak az én véleményem, legyen mindenkinek meg a sajátja

2010. jún. 15. 13:11
 17/26 anonim ***** válasza:

Legyen meg mindenkinek a sajátja:D:D:DEz vicces.

Akkor mér van ez a kérdésed végén"Nektek mi a véleményetek ? 15/L" Úúúúristen:D

2010. jún. 15. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 A kérdező kommentje:

Mert akartam tudni a ti véleményetek


Én is azt mondanám, hogy " Úristen " , ugyanis nem értem mi olyan érthetetlen, oké a kérdésemben lehet nincs igazam, de ha nem értitek akkor az a ti bajotok, nem az enyém

Mellesleg nagyon élvezem amikor pont olyanok kommentálnak, akik még a kérdésre sem képesek válaszolni, nemhogy még helyesen irni is

2010. jún. 15. 13:33
 19/26 A kérdező kommentje:
Szánalom vagY , utolsó
2010. jún. 15. 13:34
 20/26 anonim ***** válasza:

Jó hogy nem értjük a kérdést.És ezzel nem vagyok egyedűl.Talán 15 évesen azzal foglalkozz,hogy hogyan kell helyesen fogalmazni(és érthetően)dolgokat,ne pedig a nagymamád pénzével.

Ha ők ilyenkor akarnak srtandra menni akkor hagy menjenek.

2010. jún. 15. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!