Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek? Anyám teljesen ki...

Mit tegyek? Anyám teljesen ki van akadva.

Figyelt kérdés

A bátyám éppen haldoklik. Tegnapelőtt kórházba került motorbaleset miatt ami persze nem az ő hibája volt és aki miatt ez az egész történt mindent megúszott. Most anyám ki van készülve, apám vigasztalja amennyire tudja de nem nagyon megy neki. Most minden össze vissza van körülöttünk. Ma reggelre egy nagyon kicsit javult az állapota de az orvos azt mondta, hogy nem sok esély van rá, hogy túléli :'(. Nem tudom mi lesz anyával...egész nap csak sír :(. Tudom, hogy nem sok mindent lehet csinálni..de akkor is nem szeretném így látni őket. Mit tegyek? Amúgy 18 éves.

15/L


2010. jún. 15. 12:13
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:
Akkor jó, további szép felépülést neki, és kitartást! :)
2010. jún. 23. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 anonim ***** válasza:
Ez nagyon jó hír! Szorítok nektek!
2010. jún. 23. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 anonim ***** válasza:

Remélem hamarosan teljesen felépül!:)

Örülök, hogy jobban van!:)

(am már írtam ide vmikor az "elején")

2010. jún. 27. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 anonim válasza:
Most hogy van a bátyád?
2010. júl. 16. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 A kérdező kommentje:
Már jól van szerencsére :) csak menni kell még egy darabig az orvoshoz.
2010. júl. 16. 19:42
 26/26 anonim válasza:

Örülök neki. Gondolom most már anyukád is megnyugodott.

15/F

2010. júl. 16. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!