Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek? Anyám teljesen ki...

Mit tegyek? Anyám teljesen ki van akadva.

Figyelt kérdés

A bátyám éppen haldoklik. Tegnapelőtt kórházba került motorbaleset miatt ami persze nem az ő hibája volt és aki miatt ez az egész történt mindent megúszott. Most anyám ki van készülve, apám vigasztalja amennyire tudja de nem nagyon megy neki. Most minden össze vissza van körülöttünk. Ma reggelre egy nagyon kicsit javult az állapota de az orvos azt mondta, hogy nem sok esély van rá, hogy túléli :'(. Nem tudom mi lesz anyával...egész nap csak sír :(. Tudom, hogy nem sok mindent lehet csinálni..de akkor is nem szeretném így látni őket. Mit tegyek? Amúgy 18 éves.

15/L


2010. jún. 15. 12:13
1 2 3
 11/26 anonim ***** válasza:
73%

12:34-es: Szerintem nem figyeltél oda, ugyanis a kérdezöt félreérted:


"Már ne haragudj a testvéred haldoklid te meg csodálkozol hogy anyád ki van?"


NEM azon csodálkozik, hogy ki van az anyja készülve, hanem az a gondja, hogy hogyan tudna neki segiteni.


A kérdésre: most nem sokat tudsz csinálni, legyél ott mellette, ha netán furcsán viselkedik veled (például elutasitóan), akkor azt ne úgy vedd, hogy veled van baja, hanem hogy MOST teljesen a bátyádra koncentrál. Nagyon sajnálom, hogy ilyen történt, de ha tényleg nincs esély arra, hogy túlélje, akkor az lenne a jobb, ha nem sokáig tartana ez a helyzet. Ha meghal a testvéred, akkor hirtelen nagyon rossz lesz és csak a temetés után várható idövel jvaulás. Ha van lehetöség, akkor keressetek fel szakembert, mert ez az egész családra kihat és nehéz feldolgozni egy ennyire tragikus eseményt.

Sok eröt kivánok ahhoz, hogy el tudjátok viselni ezt a csapást.

2010. jún. 15. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 anonim válasza:
73%
Nem tudom, hogy te mennyire vagy vallásos, de szerintem imádkoznod kéne, és legfőképpen a szüleidet is rávenni arra, hogy higgyenek a bátyád gyógyulásában, mert a hit sokat segít. Engem Isten sohasem hagyott cserben.
2010. jún. 15. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 anonim válasza:
73%
Am. nagyon szorítok nektek, hogy meggyógyuljon a bátyád, és hogy minen helyrejöjjön.
2010. jún. 15. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 anonim ***** válasza:
24%
Hát szerintem te beteg avgy a báttyád haldoklik te meg itt nyugodtan üölsz és nem csodálom hogy anyud kivan inkább te is sírnál nem nagyon átszik hogy sajnálod..:S
2010. jún. 15. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 anonim ***** válasza:
100%
Utolsónak írom: azzal nem sokat segít, ha sír. Máskülönben tanácsot kért szegény, nem gonoszkodást.
2010. jún. 15. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 A kérdező kommentje:
Nem ülök nyugodtan és én is sajnálom! De most mit csináljak? Be nem mehetünk hozzá max a folyosóra. És amúgy is jobb nem rágondolni ahogy kinéz. Meg miért sírjak itt nektek? Egyszerűen feltettem a kérdést, hogy mit csináljak anyámmal. Amúgy köszi mindenkinek. Megpróbálom.
2010. jún. 15. 18:03
 17/26 anonim ***** válasza:
Már jobban van?:)
2010. jún. 19. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 anonim ***** válasza:
Na, hogy van a bátyád? Javult az állapota?
2010. jún. 23. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 A kérdező kommentje:
Már igen. Az orvos azt mondta, hogy napról napra többet javul. :)
2010. jún. 23. 17:36
 20/26 A kérdező kommentje:
Szóval már életben marad :)
2010. jún. 23. 17:36
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!