Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Teljesen ki vagyok akadva,...

Teljesen ki vagyok akadva, más is járt így? Ma kaptam az áram szolgáltatótól egy 80000ft-os számlát, amit 21. -ig ki kell fizetni!

Figyelt kérdés

Lőttek a családi karácsonynak! Így nem lesznek ajándékok, se karácsonyfa:(

Úgy vártam a karácsonyt, most egy éves a lányunk. Annyira el vagyok keseredve, egy nagy kalap sz.. ez az egész élet!


2009. dec. 12. 22:38
1 2 3 4
 1/32 anonim ***** válasza:
100%
tudom h nem vigasztal, de mi tavaly 140ezrest kaptunk... no comm. azóta se értjük, h történt! hát azért ha szerény is lesz, de Boldog, Békés Karácsonyt nektek!
2009. dec. 12. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 anonim ***** válasza:
100%
Kérj részletfizetést.Nagy valószínűséggel az első csekk fizetése áttolódik majd a következő év első pár napjára.A részletfizetést kérdezd meg az ügyfélszolgálaton.Nekünk a gázzal volt probléma 3 hónap részletfizetést kaptunk.Jobb mint a semmi v. egyszerre befizetni.Én arra hivatkoztam,hogy itthon vagyok gyeden.Szó hang nélkül megadták.
2009. dec. 12. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/32 anonim ***** válasza:
100%
Az enyém csak 42 000 volt 2 hónapja.Kérhetsz részletfizetést,6 hó alatt kell kifizetni,persze emellett még a havi díjat is fizetni kell már.Hagyd a fracba a 21.-i dátumot.Karácsonyozzatok meg.Én sem fizettem ki határidőre,egy hónap múlva fiettem csak,igaz egy összegbe.A kutya nem szólt rám.A lényeg,hogy ki van fizetve.Egy ismerősömön csak egy év múlva kezdték követelni a 60 000 forintjuknak.Akkor kifizette,és kész.Tegyél félre rá ebben a hóban,meg a következőben,esetleg a harmadikban is,és akkor majd kifizeted egyben.Persze a havidíjat közben azért fizesd ki.
2009. dec. 12. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/32 anonim ***** válasza:
82%
De eddig nem fizettetek semmit?Vagy ez az eves leolvasas?
2009. dec. 12. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/32 anonim ***** válasza:
100%
Én most 40ezreset kaptam... pedig alig használunk áramot a lakásban, albérlet. Viszont belegondolva nem ártalányt fizettünk egész évben, hanem ha eszünkbe jutott bejelentettük az akkori óraállást, és kb. 3 csekket fizettünk az évben,6-7 ezreseket. Ez az elszámolás meg márciustól volt :(
2009. dec. 12. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/32 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem márciusban mi is nagy számlát fogunk kapni. Ugyanis tavaly csak alig voltunk itthon, aludni jártunk haza, de egy éve én is itthon vagyok az egy éves lányunkkal. Igaz, felemeltettem a havi díjunkat (és a havi kilowatt fogyasztásunkat), de félek, még így is a gatyánk rámegy majd márciusban. (mi most havi 12 ezret fizetünk. eddig 8 ezret fizettünk, és évvégi elszámoláskor még 50 ezret.. úgy hogy itthon se nagyon voltunk).
2009. dec. 12. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/32 anonim ***** válasza:
100%
2.vagyok.Nekem is egy kicsit soknak tűnik,nekünk a 12 hónapkb.90e Ft.Én átalányt fizetek,amit az előző évből számolunk ki,úgy hogy + 10-15 kw-ot ráteszünk.Így tudok kalkulálni,mindíg ugyanannyit fizetek.Most 1 hónapot visszakaptunk,mert túlfizetés volt.Te hogy csinálod,havonta diktálsz?Hol laksz(csház stb.)?
2009. dec. 12. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/32 A kérdező kommentje:
Eddig is fizettünk általányt. Rendes "fizetők" vagyunk, ez nem elmaradás, hanem több áramot használtunk, és amúgy is valamivel kevesebb összegben határozták meg az általányt.
2009. dec. 12. 22:53
 9/32 anonim ***** válasza:
69%
Rengeteg minden viszi az áramot, úgy tudom egy készenléti állapotban lévő tv is a rendes működés 40%át fogyassza..
2009. dec. 12. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/32 anonim ***** válasza:
100%
Akkor a továbbiakban emeld fel az átalányt annyira amennyit az utolsó 1 évben fogyasztottatok/12 hónap + egy picit és hívd fel őket,hogy a továbbiakban azt szeretnéd fizetni(felfelé lehet módosítani) és akkor jövőre nem fog meglepetés érni(legalábbis ekkora).
2009. dec. 12. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!