Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy tetted túl magad azon,...

Hogy tetted túl magad azon, hogy nem tudtátok megbeszélni?

Figyelt kérdés
Szakított velem 3 év után a párom, de nem hajlandó megbeszélni miért, illetve pontosabban közölte a bajait és azzal rögtön szakított is. Nem értem, miért nem menetközben szólt, amikor valami zavarta. Én meg szenvedek, mert tele vagyok kérdéssel, fájdalommal. 27/N
2010. jún. 15. 11:35
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:
Ez érdekes, nekem is elmondta, mik a tervei a jövőre nézve, csupa jó dolog, olyasmi, amire én bátorítottam eddig, de mindig leszólt vagy hárított. Azt mondta, más, ha ő dönti el. Részben én is leírtam, ami bántott, de még lenne mit...
2010. júl. 2. 09:45
 12/16 anonim válasza:

hát én még azt se ... nem magyaráztam én neki semmit . Otthagytam mint egy pzsét. Sok éven át jó volt, aztán csak a szarakodás..


"aha... értem hogy miért mész el . Csomagoljak útravalót ?"


na ne ....



Akinek magyarázni kell ,az úgysem érti - akinek meg nem kell , annak meg minek ?


Nekem van azóta egy 4 éves kapcsolatom , neki is van .. Úgyhogy minden elmúlik. Az viszont igaz, hogy valamelyik fél mindig megszenvedi (kikerülhetetlen)

2010. júl. 2. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 A kérdező kommentje:
"Ott hagyni mint egy pézsét" szerintem gusztustalan, főleg, ha nem direkt gyötört a másik. De ha hazugságban tartod egy ideje, az nem fair. Habár itt van a megoldás: ha hazudott, miért akarna beszélgetni róla...
2010. júl. 4. 11:37
 14/16 anonim válasza:

igen .. gusztustalan , unfair meg minden amit akarsz ...ellenben eredményes.

Ezeket a régóta egymás agyára menő ,elhidegült , egymást áltató , mint a rétestésztát nyújtó , többszörösen bedöglött kapcsolatot csak keményen , drasztikusan lehet abbahagyni a sokadik ,századik beszélgetések az ezredik "megpróbáljuk újra " után. Ha nem ezt tettem volna , tuti hogy ott nyuvasztanánk egymást még ki tudja mennyi ideig .

viszont hányan vannak olyanok , akik évek óta benne vannak egy olyan házasságban , aminek már rég abba kellene hagyniuk mert működésképtelen , de vagy gyávaságból, vagy félelemből , vagy mondvacsináltan a gyerek miatt , és minden kitalált vacak dolog miatt nem lépnek, nem mernek lépni .

2010. júl. 5. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 A kérdező kommentje:
Nem biztos, hogy mondvacsinált ok a gyerek pl., de illúzió azt hinni, hogy ha megszakítok egy kapcsolatot a problémák miatt, akkor jön majd problémamentes kapcsolat. Sokan azért szakítanak, mert nem érzik jól magukat egy kapcsolatban, holott 1. ilyen időszak bármikor előfordulhat, 2. része a kapcsolatbnak, 3. lehet tenni a megoldásáért.
2010. júl. 5. 12:59
 16/16 anonim válasza:

nézd... ahány ember annyi természet , annyi probléma és annyi hiba is.. van mit tényleg meg lehet beszélni , van mit megbeszéltünk /megbeszéltek sokadszorra , mégsem műxik . Az ilyen kapcsolat nagyon "veszélyes" is lehet mert nagyon is hajlandó az ember ebben a kapcsolatban megtespedni , rosszul értelmezetten kitartani és sok minden okot találni magának arra , hogy hogy lehetne rajta javítani ..., és így szépen lassan múlik az idő : napok , hetek, hónapok , és nem ritkán aztán évek IS . Ha már évek óta így döntésképtelenségben "működik" , az még további veszélyeket rejt magában . A nő észrevétlenül elveszti érdeklődését a női mivoltában , a férfi robotként teljesít és egyéb apró "örömökben" élik ki magukat - amihez semmi köze a kapcsolatuknak . Hidd el gyakorlatból, tapasztalatból beszélek /írok ..


EZT MINDENKÉPPEN ABBA KELL HAGYNI , HA KELL DRASZTIKUSAN !!! / nem tudom hányan ismernek rá ilyenformán a kapcsolatukra , de ha tényleg ezt a módit tapasztalják maguknál is - AKKOR "MÁR" NEM VALÓK EGYMÁSHOZ , ÉS ÍGY KÍN ÉLNI MIND A KETTŐNEK !

2010. júl. 6. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!