Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mennyi ideig aludtatok összebú...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyi ideig aludtatok összebújva? Hogyan tudtátok megbeszélni a kapcsolatotokat, hogy ne kelljen szétmenni? Hová mentetek, ha nem volt kihez? Hogyan dolgoztátok fel? Hogyan kedveskedtetek, hogy meg tudjon változni Párotok?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Nem tudom, hogy mit tegyek, ha tudtok adjatok nekem tanácsot kérlek Titeket!

Párommal 9 éve élek együtt.

Van egy 3 éves élő Kislányunk és most (3hete) voltak iker Gyermekeink (fiú-lány), de 5 hónapos terhesen meghaltak és Magzatként meg kellett szüljem Őket.

Eddig lenyeltem, hogy Párom elhanyagolja magát (legtöbbet melósban jár, nem borotválkozik rendszeresen, stb.), de most már betelt végleg a pohár.

Kislányom születése után volt kb. fél év, hogy külön szobában laktunk, de amíg a Kislányunk nem született meg Ő bújt hozzám és összebújva aludtunk éveken át, (mert állítólag Neki is úgy a nyugtató, pihentető alvás), nem közeledik hozzám (nincsen senkije), nem fogja meg a kezem, magától már nem ad puszit sem...

Ez az, amit már nem bírok és nem tudom sajnos megbeszélni sem Vele!!!

Elegem van a hátából, ez már nagyon kevés nekem!

Amikor rá akarok ijeszteni azt mondja, hogy biztos van Valakim!!!

Neki 2 éve meghalt a Testvére és azóta cigarettázik és sörözik és én ezt is lenyelem Neki!!!

Most elakarnék költözni, legalább csak rövid időre, de rájöttem, hogy nincsen hová!!!

Őt nem szeretném elküldeni, mert akkor biztos nem akar visszajönni többet!

Jó volna megbeszélni, de akárhányszor felhozom a témák valamelyikét, azt mondja, hogy ne piszkáljam!?


2010. márc. 16. 15:37
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem csak a Te babáid haltak meg, hanem az övéi is.
2010. márc. 16. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
De sajnos ezt nem érzem, hogy Neki fájna vagy Őt is megérintené!!!
2010. márc. 16. 15:56
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

elolvastam a gondodat ,és gondoltam , hátha tudok valami kis ötletet adnom neked.

igaz nekem sosem volt 2 évnél hosszabb kapcsolatom, de hasonló gondokkal én is küzdöttem már.

Próbáld meg a párodban újra fellobbantani a tüzet, próbálj meg megtenni mindent annak érdekében hogy újra azt a nőt lássa benned amit egykor látott.

Írtad hogy elhanyagolja a külsejét is. Szervezz be közös programokat lepd meg egy két ruhával, biztasd hogy igen jól áll neki, többször kéne így öltöznie stb..

én a párommal nem alszok összebújva, mert szegénykémnek folyton elzsibbad mindene.. :)

Amikor érzem hogy igenis probléma van a kapcsolatunkban akkor leülök vele, elmondom hogy hallgasson meg, és beszéljük meg a problémákat,hátha együtt meg tudjuk oldani.

Én a páromnak mindig úgy kedveskedek, hogy olyan dolgokkal lepem meg aminek tudom hogy örülni fog, 9 év alatt nyilván kiismerted már a párodat hogy mit szeret és mit nem.akárcsak ha csak simogatom , vagy egy fárasztó nap után megmasszírozom , vagy csak meghallgatom hogy mi történ vele aznap, biztos jól esik neki.


Biztos attól is megváltozhatott, hogy most hogy a testvére is meghalt, biztos egyedül érzi magát. Próbáld őt érzelmileg és sok odafigyeléssel támogatni.

Ezt a hibát én is elkövettem már h vádaskodtam hogy biztos nem szeret , és hogy elhagyom, de észrevettem hogy nem hogy észbe kapott volna, hogy nehogy elhagyjam hanem inkább nem érdekelte.Azóta már nem követem el ezt a hibát.


Én a helyedben felpörgetném a közös életet, színt vinnék a kapcsolatba. (Új fehérnemű, új programok stb..)


Igyekeztem valami használható ötletet/tanácsot adni, remélem azért picit sikerült.

2010. márc. 16. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
attól még, hogy nem érzed...
2010. márc. 16. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Adj egy kis időt neki, biztosan ő is szenved, de egy férfi sohasem fogja az érzelmeit kimutatni. Próbálj meg beszélni vele, de gondolom még a témától is irtózik.TÜRELEM mindkettőtöknek és kitartást.
2010. márc. 16. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Sziasztok!

Köszönöm.

Szerinted hogyan tudnám "újra fellobbantani a tüzet"???

Szerintem megtettem mindent!!!

Közös programokra nem ér rá, mert amikor ráérne, akkor mindig fáradtnak érzi magát!

A ruhákat 9 éve én veszem Neki, de a Lányunk megszületése óta ez annyira természetessé vált, hogy meg sem köszöni.

Én a Párommal évekig összebújva aludtam és azért is fáj most ennyire, mert akkor még Ő azt hazudta, hogy mindig úgy lesz és kb. 2 éve, ahogy megyek az ágyba, ha addig felém is fordult tuti, hogy átfordul, ahogy lefeküdtem.

Sajnos 3 éve nem tudok Vele leülni és megbeszélni.

Sajnos az én Párom teljesen más, mint amilyen volt 2-3 éve vagy 6-7 éve.

Miért lehet az, ha egy férfit elhagyunk nem érdekelné???

Köszönöm szépen a tanácsodat.

Minden jót Neked: Anita

2010. márc. 16. 16:51
 7/9 A kérdező kommentje:

Szia!

A "kis idő" sajnos már régen eltelt, nálunk 3 éve kezdett el süllyedni a hajó.

Sajnos azóta nem tudok beszélni Vele!

Babáink most nem betervezettek voltak, de úgy láttam, hogy kb. a 2. UH után (Ikrek miatt hetente volt UH) megváltozott kicsit, bár nem bújt hozzám utána sem, de valahogy jobban megértett.

Minden jót kívánok: Anita

2010. márc. 16. 16:57
 8/9 anonim ***** válasza:

szia Kedves!

Nagyon szomorú a történeted,és te egy igazi hű becsületes párja-társa vagy a párodnak,amiért kitartasz mellette,és elnézed a melós ruhát,a cigit és a sört.

"Addig jár a korsó a kútra,amíg el nem törik"

Sajnos jobban kell mondogatnod neki,és nyugodtnak,türelmesnek és főleg erősnek mutatnod magad és úgy megmondanod neki a frankót,hoyg ebből most már elég,Te igenis vissza akarod kapni a régi vonzó párod,és kész vagy ezért bármit megtenni!Mond meg neki,hogy kiállsz mellette mindenben és támogatod,és h ő neked a legfontosabb,hiszen a kislányod apja is egyben!

És hogy nagyon-.nagyon rosszul esik,hogy rád sem néz!És h nem normális,hogy nem szeretkeztek és elhanyagol!!!!Rittyentsd ki magad ezentúl mindennap,mégha csak a közértbe is érsz,és ha az utcán együtt mentek pl boltba,akkor érezni fogja,hogy megnézik az asszonyt a férfitársai,talán akkor észhez kap?!

2010. ápr. 14. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Sziasztok!


Jobban?

Ha mondogatok, mindig veszekszik.

Sajnos hiába rittyentem ki magam, mert a ruházat a Páromat nem érdekli.

Az utcán nem szoktunk együtt menni sajnos sehová, csak autóval.

Köszönöm kedves ötletedet!

2010. ápr. 26. 17:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!