Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mennyire érzed úgy, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire érzed úgy, hogy Isten "irányítja" a kapcsolatotokat?

Figyelt kérdés
Úgy értem, hogy ha veszekedtek pl. érzed, hogy Ő oldja meg, vagy valahogy érzed, hogy "egyetért" a kapcsolatotokkal, az áldása van rajtatok.. A kérdés a vallásos emberekhez szólt :D
2011. jún. 10. 12:54
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
25%
semennyire sem érzem úgy, mert nincs kapcsolatom.
2011. jún. 10. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
48%
Mivel a legtöbb fiatal vallása a Facebook meg a VIVA erre kevés értelmes választ fogsz kapni;)
2011. jún. 10. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
32%
Léteznek még ilyen elvakult vallási fanatisták??? Pffff...
2011. jún. 10. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
89%
Én a Sorsban hiszek,tehát,h nem véletlenül lépnek be emberek az életünkbe szal mindennek van vmi oka...
2011. jún. 10. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
100%
Hiszek a felsöbb akaratban de a felsöbb akarat embernek adott szabadságában is.
2011. jún. 10. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
100%

13:01-es vagyok.


Még a Bibliában is benne van, hogy Te irányítasz:

"Segíts magadon, Isten is megsegít"

A életét (ha akarja) mindenki maga irányítja.

2011. jún. 10. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
Második vagyok. Így van Segíts magadon és az Isten is megsegít!
2011. jún. 10. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
Mindig is éreztem hogy valaki figyel. Viszont amikor a medencében smároltunk és hirtelen elűnt a létra, akkor már kezdett gyanússá válni a dolog...
2011. jún. 10. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
51%

Mennyire érzed, hogy az útépítők írányítanák az életedet?


Pont így, Isten is "lefektette" a normális emberi kapcsolatok irányelveit és onnantól kezdve te követed ezt, vagy nem. Hűség, szeretet, kölcsönös tisztelet, alázat, megértés, elfogadás stb.


Azért megy ennyi párkapcsolat, barátság gallyra,mert mindenki rally-zni megy, ahelyett, hogy a "megépített Utat" választaná.


Isten mindenesetre kzvetlenül nem avatkozik be. Az irányelvek megvannak, ha követed jó, ha nem, akkor majd tanulsz a hibáidból.

2011. jún. 10. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
"A segíts magadon az Isten is megsegít"-ről annyit, hogy az erőt és bölcsességet ahhoz, hogy "segíts magadon", nos, ahhoz is Isten adja az erőt és vezetést. Tehát Ő segít rajtad és nem te saját magadon.
2011. jún. 10. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!