Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy tetted túl magad azon,...

Hogy tetted túl magad azon, hogy nem tudtátok megbeszélni?

Figyelt kérdés
Szakított velem 3 év után a párom, de nem hajlandó megbeszélni miért, illetve pontosabban közölte a bajait és azzal rögtön szakított is. Nem értem, miért nem menetközben szólt, amikor valami zavarta. Én meg szenvedek, mert tele vagyok kérdéssel, fájdalommal. 27/N
2010. jún. 15. 11:35
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%

Szegénykém! Ez rossz lehet most neked nagyon. Szerintem a férfiakra nem jellemző ez a beszéljük meg idejében, hogy tudjunk változtatni. Inkább az, hogy már tele van a pohár, elegem van, szét megyünk. Vagy az is előfordul, hogy ha már van valaki más, akkor persze, hogy nincs mit sajnos megbeszélni.

Nehéz lehet, hogy nem tudod, mi az oka, és, ha tudsz is valamit, annyira nem tartotta az egész kapcsolatot, hogy még meg próbálja menteni.

De azért ne bánkódj, még fiatal vagy nagyon. Lesz neked ennél sokkal jobb barátod is, aki nem fog ilyet csinálni.

Sajnos ezt is meg kell élnünk.

Kitartás és ne szomorkodj. Szia

2010. jún. 15. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%

Nem voltak jelek? Gondolkozz el, hogy miben hibázhattál. Bár gondolom, mikor felsorolta a sérelmeit, elmondta. Következtethetsz, mi miatt nem akar tovább veled lenni.


Ha ez megvan, döntsd el, hogy jogos volt e a sérelem, tényleg rossz e az a tulajdonságod. Ha rossz, küszöbőld ki, de úgy, hogy magadnak ezzel kellemetlenséget ne okozz.


Szánj egy-két napot a szomorkodásra, de ne többet. Ez alatt engedd el végleg.


Szánj egy kis időt saját magad boldogítására. Te tudod, mi okoz örömet.


Határozd el, hogy jó csaj leszel és ha legközelebb találkoztok, bánni fogja, hogy elment.


Változtass meg valamit az életedben.


Keress új hobbit.


Noo, ennyi.

2010. jún. 15. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:

valószínűleg azért nem szólt menet közben, mert nem akarta megoldani a problémákat, ill. lehet h ezek csak mondvacsinált indokok voltak

ne bánkódj, akad jobb is, egy párkapcsolatnak nem szabad így végetérnie....ez nem fair, fiatal vagy......kezd új életet, sportolj, ha eddig nem tetted, vegyél új ruhákat, kezdj bele valamibe, amitől eddig féltél

építsd vissza az önbecsülésed, szerintem romokban hever, nyilván egy kapcsolat nem úgy néz ki h az egyik tökéletes, a másiknak meg vannak hibái......ha nem működik a kommunikáció megette a fene!

2010. jún. 15. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:

Hihetetlen! Velem 4 év után szakítottak, és ugyanígy van millió kérdésem, teljesen értetlenül állok a dolog előtt. Nem hajlandó megbeszélni, mert "úgysincs értelme". Nemhogy nem tudom elfelejteni, de még egy úgy kapcsolat lehetségét is tönkretette evvel...:(


21/F

2010. jún. 15. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:
Pont ő hangsúlyozta, milyen fontos a jó kommunikáció egy kapcsolatban...
2010. jún. 15. 12:24
 6/16 anonim ***** válasza:

szia, nem lehet hogy azért nem mondta el menet közben, mert félt elmondani? ha könyen megsértődsz, vagy esetleg roszul reagálsz az ilyen helyzetekre akkor ez is megeshet..vagy ha nem érted meg az ő álláspontját, és folyton csak azt szajkózod hogy igazad van..akkor sincs sok értelme a megbeszélésnek..

am sztem sportolj valamit, az levezeti a feszültséget, és nem fogsz teljesen öszeomlani...de nyugodtan e"engedd ki" az érzelmeidet, mert ha magadba folytod csak roszabb lesz idővel...

lépj túl ezen és próbálj nem azon agyalni hogy máskor is elrontod vagy hasonlók...ha megbékéltél önmagaddal lesz kisugárzásod, és ezt aztán majd lehet h ő is észreveszi

20/l

2010. jún. 15. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:

Hozzászólókkal egyetértek, hogy próbálj tovább lépni, vásárolhatsz új ruhákat, sportolj...


De én próbálok válaszolni kérdésedre. Nekem igen nehéz volt túltennem magam. Kb. másfél évig szenvedtem. Sokat kellett mennem szórakozni, tanfolyamokra jelentkeztem, új sportot kipróbáltam, és sokat utaztunk barátokkal. Azóta sokkal jobban érzem magam. Ritkán véletlenül találkoztunk exemmel, aki folyton féltékeny volt az életemre, és én csak nevetni tudtam és nem vitatkozni. Pár év után rájöttem, hogy érdemes volt szakítanunk egymástól, különben nem változtunk volna meg magunkat és nem lettünk volna jobbak. Megtanultunk hibákból.


Kitartást! Legyél erős! Sok sikert a jobb életedhez!

2010. jún. 15. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:

Tök mindegy, mit mondott korábban, nem akar megbeszélni semmit. És nyugodj meg, nem félt elmondani. Nem a te hibád, néma gyereknek anyja se érti...

Igazából jogod lenne választ kapni a kérdéseidre, mert könnyebb lenne feldolgozni, viszont ő nem akar lelkizni, nem akar könyörgést, hogy próbáljátok meg újra. Valószínűleg nem akar szembesülni vele, hogy ő is hibázott, ha másban nem is (de gondolom, igen), abban, hogy korábban nem szólt. Közönségesen gyáva alak.

Egyébként nem lennék meglepve, ha lenne valakije, azok szakítanak tipikusan így.

2010. jún. 15. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:
Köszönöm a bátorításokat. Biztos nekem is volt hibám, de neki is. Az a rossz, hogy mintha mókuskerékben lennék, nem tudom megemészteni egyedül a dolgot. Én kitartottam mellett a rossz időkben, a hibái ellenére is.
2010. jún. 15. 12:44
 10/16 anonim ***** válasza:

Velem úgy szakítottak h teljesen váratlanul ért és nem tudtam enki elmondani, h benne mi a rossz, pedig már jóideje votlak sérelmeim. ez később sokáig zavart mivel ő elhordott midnennek én meg nem mondhattam el neki a sérelmeimet. Így egy hónapra rá letisztultak az érzelmeim és szépen megírtam neki levélben, nem váadskodva, mert leírtam h mi volt benen jó, és mi nem. Azóta néha látom, új cipőt, gatyákat vett(pont olyanokat amilyeneket a levélben írtam, pl állandóan fekete farmerban volt, írtam, h elkélne egy kék is, erre vett egyet..) Ettől nem fogod megtudni h ő mit gondol de legalább azt érzed h te midnent elmondtál neki és már nemrajtad múli ka dolog. Hátha rájön, h ő is írhatna egy ilyet..nem tudom, nekem ez vált be.

Érezd magad hercegnőnek, mert tuti jó csaj vagy és ha emelt fővel mosolyogva jársz tuti kapsz egy két elismerő pillantást és máris jobb nőnek érzed magad. hajrá!

2010. júl. 1. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!