Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Vannak a rokonaid között...

Vannak a rokonaid között tipikus "prolik"?

Figyelt kérdés
Hogyan tudod velük kezelni a dolgokat? Lehet hatni rájuk?
2018. máj. 14. 22:50
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
60%
Szerencsére nincs. De a te arisztokratikus lenézésedre azt mondanám, hogy kultúrproli
2018. máj. 15. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
67%
Nekem az egyik rokonom tipikus proli, hitelre vett egy új iphonet és mindenkit sír hogy nincs pénze, mocskos bankok, zsidók, stb. Meg mindenkitől kölcsönkér
2018. máj. 15. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
74%
Vannak. Nagyon szúrja a szemüket, hogy nálunk a család nagy része diplomás mert azok a munkák nem munkák, csak az amit ők végeznek. Ők nem járnak sehova, se utazni se színház, mozi, meccsek stb. ezért a mi seggünkben van a sajtkukac. Állandóan téma, hogy mi szálljunk le a magas lóról, úrizalunk stb. miközben nekik van 120ezer forintos kávéfőzőjük és egyebek. A gyerekek abszolút nem tudnak viselkedni, bem hajlandóak társaságban megszólalni csak a telefonjukat baszogatják de nincs soha rájuk szólva. Minden úgy a legjobb ahogy ők csinálják, most már ott tartunk, hogy gyakran nem esznek abból az ételből amit főzünk ha vendégségbe jönnek, különösen a 2 gyerek (12 és 20 évesek)... Anyukamnak ezek nagyon rosszul esnek ,én próbálom a dolgot elengedni... Arról persze sose beszélnek hogyan lopnak, csalnak, bizniszelnek...
2018. máj. 15. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
76%
Nincsennek, mink mind rendesen dolgozunk a gyárba meg a közmunkába, oszt megvan mindenünk, hála a Fidesznek meg a Miniszterelnök Úrnak. Prolikkal én nem is állnák szóba, mert mien már az.
2018. máj. 15. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
100%
Utolsó! :D
2018. máj. 15. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
100%
:)
2018. máj. 16. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:

Szerencsére csak nagyon távoli, életemben 2x láttam őket, temetéseken, addig meg kibírtam, és nem beszéltem velük annyit (ez a tipikus öltözködni alkalomra nem tudó, csak a fociról meg a Való Világról beszélő, káromkodó típus).


Én amúgy ha közelebbiek lennének ilyenek, inkább nem próbálnék meg hatni rájuk, mert ők így boldogok. Max. lecsökkenteném a találkozások számát.

2018. máj. 16. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!