Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Vannak a rokonaid között...

Vannak a rokonaid között tipikus "prolik"?

Figyelt kérdés
Hogyan tudod velük kezelni a dolgokat? Lehet hatni rájuk?
2018. máj. 14. 22:50
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
68%
Minek kerded ujra???
2018. máj. 14. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim válasza:
71%

igen

edesapam

oltari nagy proli

nagyon gaz


mindig mindent ra kell hagyni kulonben csak en jovok ki rosszul

akarmilyen hulyesegrol is legyen szo mindig mindent ra kell hagyni , neki van igaza akkor nincs baj nincs vita

2018. máj. 14. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
63%
Én már meguntam. Próbálom minél jobban hanyagolni őket. Ha valami úgy jön össze, én megmondtam, majd körberöhögöm őket. Nagyanyám, anyám hajszálnyit javítható, többire meg ittam egy nagy pohár vizet :(
2018. máj. 14. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
93%
Persze, vannak vörösök és proletárok is.
2018. máj. 14. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
84%

Vannak.

Igaz távoli rokonaim viszonylag de egy évbe egyszer el kell viseljem a hülyeségüket. Inkább rájuk hagyom, de volt már alkalom amikor kiverték nálam a biztosítékot a hülyeségükkel, és nem bírtam szó nélkül. Hozzáteszem nagy sértődés volt belőle, apám igaz röhögött amikor elmentek és mondta hogy neki tetszett hogy kimondtam a magamét. Igaz anyámtól meg akkora lecseszést kaptam hogy még apám is kapott belőle.

2018. máj. 14. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
68%
Jaj, hogyne lennenek :D. Szulnek a semmire (szo szerint), es kozben mindenkinel okosabbnak hiszik magukat, pedig egyszeruen annyira egyszeruek es butak, hogy nem is ertik, hogy mennyire szanalmasak. Sehogy nem kezeljuk oket. Nevetunk rajtuk neha.
2018. máj. 15. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
63%
Sajnos van egy család a rokonságban.a kislányuk miatt tartjuk velük a kapcsolatot, mert ő nem tehet arról, hogy ilyenek a szülei.pl 5 éves lesz a kislány, de saját karácsonyfája nem volt még. Inkább szenteste beállítanak vele 3 rokonhoz is a szülei, hogy kicsit karácsonyozhasson a kislány. Tavaly adni akartunk nekik agy műfenyőt, med díszeket, de nem fogadták el mert nekik ilyenre nincs idejük. Na mindegy....
2018. máj. 15. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
51%

Hú de még mennyire hogy vannak! Kerülöm őket, ha nem sikerül akkor igyekszem egyszerű témákat felhozni, pl főzés, fú de meleg van, fú de hideg van.

Kolléga is van egy ilyen sötét. A minap kifejtette, hogy a nőnek otthon kell dekkolni a konyhában és főzni kell rá meg a pulyákra, azért nő.....aztán azt is mondta, hogy aki társasházban lakik és zavarja, hogy nyáron a másik lakás konyhájából késő este bemegy az olajszag mert épp akkor sütnek palacsintát, akkor az az ember egy idióta aki nem szereti a jó kajákat és biztos salátát eszik meg mekis szrokat..... aztán olyan is elhangzott, hogy az a nő akinek nincs pasija az igazából csak nagy fszra meg sok pénzre vágyik és azért nincs pasija mert ebből nem enged, és az illető egy nagy k....

És ezeket jó hangosan, mély meggyőződéssel adja elő. Igen, c.

2018. máj. 15. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
76%
Pontosan mit ertesz proli alatt?
2018. máj. 15. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
73%

"Eredeti meghatározás szerint a proletárok azok az emberek, akik nem rendelkeznek termelési eszközzel, így munkaerejük eladásából, bérmunkából élnek."

Tehát tulajdonképpen a társadalom nagyobb része (jó eséllyel te is) "proli".

2018. máj. 15. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!